Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

NWT mobil – nejlevnější mobilní operátor na trhu?

Voláte, SMSkujete a surfujete na internetu? A děláte to často? Pokud patříte k těm, kteří svůj telefon využívají na sto procent, zřejmě jste již přemýšleli nad tím, jak snížit své náklady na minimum. Nejste-li spokojení se svým aktuálním tarifem, máme pro vás dobrou zprávu. Holding NWT a.s., který se na telekomunikačním trhu pohybuje již 11 let, se nedávno zařadil mezi levné mobilní operátory a pod hlavičkou dceřinné společnosti EMEA s.r.o. nabízí velmi výhodné telekomunikační služby. Možná vás atraktivní ceny oslní natolik, že se rozhodnete pro změnu. Aktuální nabídku vám představíme v rámci dnešní recenze.

Nejlevnější volání bez paušálu a závazků

Nechcete se vázat, ale přesto toužíte po opravdu levném volání? V rámci tarifu „Bez paušálu“ můžete volat za 0,80 Kč / min do vlastní sítě a za 2,10 Kč do ostatních sítí. SMSka vás bude stát 1,40 Kč.

Pro ty, kterým drobný paušální poplatek nevadí, jsou k mání tyto dvě tarifů – „Spolu zdarma“ a „S paušálem“. První zmíněný tarif vás bude stát jen 80 Kč / měsíc a budete díky němu moct volat rodině a ve vlastní sítí zadarmo. Volání do ostatních sítí je zpoplatněno sympatickou částkou 1,90 Kč / minutu a SMS stojí 1,20 Kč. Druhý tarif je zároveň „nejdražší“, ale za paušální poplatek ve výši 190 Kč / měsíc si užijete rovných 120 minut do všech sítí. Volání v rámci vlastní sítě je samozřejmě zdarma a přečerpáte-li volné minuty, bude vás stát minuta volání 1,80 Kč a SMS 1,20 Kč. Připomínáme, že jde o o paušální tarify bez závazků. NWT mobil zároveň nabízí výhodné volání přes internet (VoIP) a volání z pevné linky.

S NWT budete surfovat za hubičku

Volání a SMSkování máme za sebou, ale jak je to s mobilním internetem? Můžete si vybrat ze tří základních balíčků, jejichž cena se liší datovým limitem. Využíváte-li mobilní internet jen občas, patrně se spokojíte s 200 MB datovým limitem za 125 Kč / měsíc. Střední balíček za 250 Kč nabízí 1 GB dat a za 450 Kč 3 GB. Maximální rychlost stahování a odesílání (8 Mbit/s a 4 Mbit/s) je totožná u všech balíčků. Pro občasné surfování je jako stvořený jednodenní balíček s limitem 30 MB za 30 Kč /den.

A abychom nezapomněli, NWT mobil vám pomůže také s internetem na doma. 2Mbit internet za 399 Kč, 20 Mbit internet za 499 Kč a ultra rychlý 40 Mbit internet za 599 Kč. Zdají se vám ceny vysoké? Pokud již máte pevnou linku, odečtěte si od nich 200 Kč!

Jdete do toho?

Tak co vy na to? Chcete volat, SMSkovat a surfovat na internetu mnohem levněji než doposud? V tom případě si objednejte vybranou službu na www.nwtmobil.cz, nebo kontaktujte operátora na bezplatné telefonní lince 800 800 881. NWT mobil vás přesvědčí o tom, že i menší operátor může nabízet vysoce kvalitní služby za ceny, které vám nikdo jiný nenabídne.