Motokrosová sezóna začíná. A co váš tým, už má nové dresy?

Motokrosová sezóna začíná. A co váš tým, už má nové dresy?

Jestlipak víte, čím se vyznačují úspěšní sportovci? Používají špičkové vybavení a nezapomínají ani na perfektně padnoucí outfit. A protože právě začíná letošní motokrosová sezóna, je správný čas si položit otázku, zda byste ji společně s ostatními členy týmu neměli zahájit v novém dresu. Důvodů je pro to víc než dost, a když si dresy na motokros necháte vyrobit u DDsport.cz, rozhodně nebudete litovat.

Špičkové výkony vyžadují špičkový outfit

Závodění dostává díky profi dresu úplně jiný rozměr. Je to stejné jako v ostatních sportech – sportovci se mohou na výkon maximálně soustředit pouze za předpokladu, že je nic neomezuje v pohybu. Žádoucí jsou také optimální cirkulace vzduchu a odvod potu. Jakkoliv se tyto vlastnosti mohou jevit jako zbytečné, jedná se o pomyslné kamínky, bez nichž by mozaika úspěchu nebyla úplná. Jinými slovy – kvalitní motokrosové dresy mají své opodstatnění a tým by byl sám proti sobě, kdyby se snažil ušetřit právě na nich.

Hádejte, kdo obléká úspěšného jezdce Jindru Hrabicu?

A proč je důležitý i design? Při závodech hraje zásadní roli dobré psychické rozpoložení jezdce. A je to stylový dres, který mu může dodat na sebevědomí a zásadně ovlivnit výkon. Originální týmové oblečení motokros je dobrou volbou i z hlediska zlepšení motivace.

Proč důvěřovat dresům od DDsport.cz?

Výrobců dresů je poměrně dost, ale zdaleka ne všichni mají více než dvacetileté zkušenosti jako DDsport.cz. Odborníci vyrábí dresy v úzké spolupráci s profesionálními sportovci – konzultují s nimi střih i volbu materiálů.

A kdo obléká Promotorsport? Opět DDsport.cz.

Za pozornost stojí také speciální materiál DDcross, který byl vyvinut pro odvětví Enduro a Motocross. [gallery columns="2" size="full" link="none" ids="16905,16904"] Ale teď už hurá na ddsport.cz, kde si můžete vybrat z předpřipravených podkladů, nebo zaúkolovat grafiky a nechat je vypracovat design v barvách vašeho týmu. Třeba i v zářivých fluo barvách – je to jen na vás.

Publikováno: 15. 04. 2019

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam