Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nepotřebujete vlastní kancelář? Snižte náklady pomocí virtuálního sídla!

Mít sídlo společnosti nám výslovně ukládá zákon, ale co si počít v případě, kdy běžnou kancelář téměř nevyužijete? Proč platit horentní sumy za nájem a administrativního pracovníka, když se bez něj obejdete? Máme pro vás řešení a věříme, že se vám bude líbit. Ostatně v západních zemích jde o standardní praktiku, ke které se uchyluje stále více subjektů.

Sídlo firmy můžete mít prakticky kdekoliv. Nepotřebujete-li kancelář, může být v obchodním rejstříku adresa vašeho bydliště. Ale i ta není ultimátním řešení a za úsporou se skrývá spoustu nevýhod. U potencionálního klienta nebo obchodního partnera nebude sídlo společnosti na vaší adrese budit dostatek důvěry. Položte si jednoduchou otázku – spolupracovali byste s někým, kdo nezvládne pokrýt náklady na kancelář?

Virtuální sídlo firmy skutečně existuje

Situace lze řešit mnohem elegantnějším způsobem, který se nazývá virtuální kancelář. Nebojte se, nebudete se muset přesouvat na internet, slovo virtuální v případě kanceláří nabývá úplně jiného významu. Jde o reálné kancelářské komplexy, které majitel pronajímá mnoha subjektům. Na jednu adresu tak připadají desítky nebo i stovky firem. A jak se tam všechny vlezou?

Žádná z firem, která virtuální kancelář využívá, se v ní fyzicky nenachází. Veškerou administrativu vyřizuje vyškolený pracovník, který rozesílá poštu, stará se o komunikaci s úřady a provádí další nezbytné činnosti. Budete-li čas od času přeci jen potřebovat fyzické prostory, můžete využít dobře vybavenou zasedací místnost.

I vy můžete mít sídlo firmy v Praze

V čem tedy spočívají největší výhody virtuální kanceláře? Prim hrají minimální náklady a to i v případě, že si vyberete sídlo firmy Praha. Další předností je atraktivní adresa, která vám přivede spoustu nových zákazníků a neméně důležitá je i méně častá kontrola ze strany úřadů. Podle statistik je šance, že zrovna vy budete trnem v oku úředníků, téměř zanedbatelná…

Pokud vás možnost, jak výrazně ušetřit za kancelářské prostory, zaujala, doporučujeme společnost Central Office. Ta nabízí poskytnutí sídla na několika pražských adresách a kromě samotného pronájmu virtuální kanceláře také další související služby jako je účetnictví a odborné poradenství. Další informace a platné ceníky najdete na www.centraloffice.cz.