Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Objevte kouzlo moderních 3D obrazů

Přemýšlíte nad tím, jak si zútulnit bydlení, které vám připadá tak nějak prázdné? Jedno moudré přísloví praví, že detaily tvoří celek a právě proto byste se měli zaměřit na zdánlivě nepodstatné a mnohdy podceňované prvky, které však mohou interiéru opravdu prospět. Těmi máme na mysli především nejrůznější obrazy a obrázky, které by měly být nedílnou součástí každého bydlení, ať už je zařízeno v jakémkoliv stylu. Schválně se rozhlédněte kolem sebe s počítejte, kolik obrazů zdobí vaše zdivo. Jistě, počet nehraje roli, ale jeden malý obrázek na ploše o rozměrech deseti metrů čtverečních je opravdu málo.

Vyberte si mezi tisíci úžasnými 3D obrazy

Moderní interiér si zaslouží moderní obrazy. A právě takové nabízí i internetový obchod obraznazed.cz. Z pestré palety digitálně tištěných obrazů si vybere opravdu každý – mezi nepřeberným množstvím motivů (jsou jich tisíce) jistě najdete takový, který se bude vyjímat právě ve vašem bydlení nebo v kanceláři. Při výrobě jsou použity nejmodernější technologie, které zaručují nejen vysokou kvalitu tisku, ale zároveň dlouhou životnost. Věrné zobrazení barev a až 50 možných rozměrů však nejsou jedinými důvody, proč nakupovat právě zde. Díky ekologickému inkoustu nedochází k úniku pachů a nehrozí žádné zdravotní komplikace. Velmi zajímavý je také 3D efekt, který zaručuje působivý vzhled za jakéhokoliv úhlu.

Chcete-li své bydlení opravdu oživit, sáhněte po obrazech, které jsou rozloženy do několika dílů. Vícedílné obrazy jsou nepřehlédnutelné a právem jsou označovány jako nejvýraznější bytová dekorace posledních let.

3D obrazy jsou dodávány včetně háčků a šroubků a můžete si je okamžitě pověsit. Dodací lhůta závisí na tom, zda je obraz skladem nebo je vyráběn na objednávku. V prvním případě jsou expedovány do dvou dnů od uskutečnění objednávky. V opačném případě pak maximálně do 10ti dní.

Chcete 10 % slevu na jakýkoliv sortiment? Využijte slevový kód: NEUTRALNE