Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Vítejte ve světě kreditních karet a úvěrů

Počet finančních produktů každým dnem narůstá a pokud se nepohybujete ve finančních kruzích, pravděpodobně se v rozsáhlé nabídce bankovních a nebankovních společností ztrácíte. Vždyť sami makléři kolikrát netuší, jak odpovědět na zdánlivě jednoduché otázky. Pojďte se s námi podívat na žhavé témata, kterými jsou kreditní karty a nebankovní půjčky. Co se karet týče, už dávno neplatí, že plní funkci elektronické peněženky. V současné době si můžete vybrat z celé řady kreditních karet, které nabízí slevy a prémie za časté využívání. S úvěry je to složitější a je třeba si dát pozor na to, u které společnosti o něj zažádáte.

Kreditní karty od Citibank

Citibank před nějakou dobou uvedla na trh celou sadu kreditních karet, prostřednictvím kterých můžete čerpat výhody a slevy. Nejznámější kreditní karta Citibank nese přízvisko Life a pokud ji budete využívat, dostanete zpět 2% z každého nákupu. Navíc můžete využívat až 25% slevy u partnerů Citi Club. Další oblíbenou kartou je kreditní karta Citi Classic, která nabízí až 55 dní bezúročného období, vysoký kreditní limit či 25% slevy u vybraných obchodníků. Lidé, kteří často létají, zase ocení Citi ČSA Mastercard World. Za každých sto korun, které utratíte, dostane 4 míle zdarma. Potěší i rodinné cestovní pojištění v ceně či přeprava golfového bagu zdarma.

Potřebujete nebankovní úvěr?

Banka před vámi zavřela dveře, takže vám nezbylo, než zapátrat, která nebankovní společnosti nabízí výhodnější úvěr? Mezi nejoblíbenější nebankovní společnosti patří Home Credit a Provident. Home Credit půjčka se pohybuje v rozmezí 10.000 až do 150.000 Kč. Půjčku dostanete i bez ručitele a můžete ji využít na cokoliv. Chcete-li ji splatit předčasně, můžete tak učinit zcela zdarma. V průběhu splácení můžete změnit výši splátky a do jednoho měsíce úplně zrušit. Provident půjčka ve výši 4 000 až do výše 50 000 mají splatnost 44 nebo 60 týdnů a stejně jako Home Credit půjčka nezahrnují žádné skryté poplatky. Vždy budete vědět, kolik máte splatit a peníze dostanete v hotovosti na počkání. Home Credit i Provident patří mezi největší hráče na poli nebankovních půjček a i přes vysoké úroky a RPSN patří k nejtransparentnějším věřitelům, od kterých víte, co čekat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.