Komplexní služby v oblasti gastro zařízení

Komplexní služby v oblasti gastro zařízení

Rozhodli jste se, že si uděláte radost a zrekonstruujete si kuchyň podle vašich představ a tajných přání? V takovém případě se rozhodně nezdráhejte obrátit na odborníky, kteří vám pomohou s projektováním a pomohou vám realizovat kuchyň, ve které se vám bude skvěle vařit a budete se do ní vždy těšit. Najít firmu, která vám vyprojektuje kuchyň na míru, není těžké, mnohem složitější je najít společnost, která projektuje kuchyně pro gastronomická zařízení a jídelny. Realizace je mnohem složitější a požaduje notné předchozí zkušenosti. Pokud tedy v současné době uvažujete o to, že si otevřete hotel, restauraci či závodní stravovací zařízení, neměli byste výběr firmy, které úkol svěříte, podcenit.

MAVA s.r.o. - dvacet let zkušeností

Společnost MAVA s.r.o. je na trhu již od roku 1991 a v oblasti gastronomie začala působit jen o tři roky později. Momentálně poskytuje komplexní služby v rámci gastro vybavení, montáže kuchyňských zařízení, revizí, školení obsluhy či záruční a pozáruční servis. Jádro společnosti tvoří 18 zaměstnanců, kteří se podílí na realizaci gastro vybavení pro hotely, restaurace, školní kuchyně, nemocnice, závodní stravování, ale také zařízení v prádelenském provozu. Hlavním partnerem MAVA s.r.o. je společnost ELECTROLUX, tedy největší světový výrobce gastronomických technologií. Výrobce disponuje širokou základnou gastro zařízení, tedy od přípravných strojů, přes nerezový nábytek, varnou technologii, konvektomaty, pečící a smažící zařízení, až po mycí stroje či chladící a mrazící techniku.

Kompletní služby pro každého

Společnost MAVA s.r.o. nabízí projektování gastronomických zařízení a prádelenských provozů, montáž kuchyňských zařízení, revizi, servis i poradenství. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí, spolehněte se na letité zkušenosti a vysoce kvalitní gastro vybavení a nechte realizaci na opravdových profesionálech.

Publikováno: 25. 04. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: gastro vybavení | hotely | jídelny | mava s.r.o.