Obnova - jednoduchý a výhdodný úvěr od České spořitelny

Obnova - jednoduchý a výhdodný úvěr od České spořitelny

O možnostech, které vám nabízí nejrůznější osobní i podnikatelské půjčky, vás informujeme pravidelně. V poslední době jsme však poněkud pozapomněli na úvěry, které souvisí s jednou z nejdůležitějších položek – bydlením. Dnes se však nebudeme zabývat hypotékami a půjčkami pro jednotlivce, ale prozradíme vám, jak zajistit výhodné financování opravy nebo rekonstrukce nemovitosti bytovému družstvu či společenství bytových jednotek. Produkt, který nás skutečně zaujal, nese příhodný název Obnova a patří do oblíbeného programu Buřinka od České spořitelny. Kombinuje nízkou úrokovou sazbu, možnost dlouhodobého splácení a poměrně vysoký úvěrový rámec.  

Garantované úroky a možnost refinancování

  Bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek mohou na rekonstrukce nebo opravy nemovitosti čerpat až 350 000 Kč na jednu bytovou jednotku. Standardní délka úvěru činí 10 let, ale v případě individuálních požadavků je možno dobu splatnosti prodloužit až na dvojnásobek. Velmi zajímavý je i garantovaný úrok ve výši 3,39 % p.a., který je stálý po celou dobu splatnosti. Pokud již nějaký produkt tohoto typu využíváte, mohlo by vás zajímat výhodné refinancování. Nebojte se zeptat – Česká spořitelna nabízí bezplatné poradenství a vysvětlí vám, zda a kolik můžete případných refinancováním ušetřit. A abychom nezapomněli, Obnova není podmíněna zástavním právem.  

Žádné zdržování

  Vyřizování standardní hypotéky je většinou poměrně zdlouhavé a nevyhnete se nepříjemnému papírování, které celou záležitost protahuje o to víc. S úvěrem Obnova vše vyřídíte rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Budete potřebovat pouze několik základních dokumentů jako jsou podklady o žadateli, investiční záměr či doložení účelu půjčky. Zda úvěr vyčerpáte jednorázově nebo najednou, je jen na vás. Jednou z možností je nechat proplácet faktury prostřednictvím platebního příkazu. Suma sumárum, obnova je skutečně efektivní úvěr bez zástavy, který vám umožní rychleji a lépe bydlet.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: česká spořitelna | obnova | refinancování | úvěr na bydlení | úvěr obnova