Ochranné prvky a bezpečnostní zábrany potřebuje každá firma. Ano, i ta vaše...

Ochranné prvky a bezpečnostní zábrany potřebuje každá firma. Ano, i ta vaše...

Hledáte efektivní způsob, jak zabránit osobám, aby vstupovaly na určitá místa v rámci firemního areálu či kdekoliv jinde? Neustále řešíte odřené dveře vozů firemní flotily, nebo naopak poškozené zdivo? Vaše problémy hravě vyřeší bezpečnostní zábrany a ochranné prvky z nabídky VMBal - specialisty na bezpečnost práce na pracovišti.

Jak ochránit zdi před poškrábáním?

Elegantní řešení ochrany stěn před poškrábáním od židlí a vozíků představují ochranné pásy na stěnu. Funkční a přitom estetické prvky jsou k mání v různých barevných variantách, a to v pevném i elastickém provedení. Neméně praktické jsou pryžové a pěnové ochrany rohů.

Ochranný pás zajistí, aby se neodřely dveře vozu ani zdivo. | Foto: vmbal.cz

Jak vymezit zóny na pracovišti?

S vymezovacími sloupky je zviditelnění a ohraničení zón otázkou chvilky. Jejich využití je pestré, používají se uvnitř i v exteriéru. VMBal nabízí flexibilní dopravní sloupky s tvarovou pamětí (v případě střetu jsou škody na vozidle minimální), velice stabilní hliníkové sloupky s odolností proti větru až do 145 km/hod, zahrazovací patníky i dopravní kužely.

Vymezovací sloupky z hliníku nerozhodí ani velmi silný vítr. | Foto: vmbal.cz

Jak zamezit vstupu na určitá místa?

Nedílnou součástí sortimentu jsou také praktické roztažitelné zábrany a  plastové mobilní bariéry. Oba typy zábran se vyznačují rychlou instalací, možností okamžitého přemístění a kvalitní povrchovou úpravou. Představují ideální způsob, jak zajistit viditelnou bariéru zabraňující vstup na nebezpečná místa.

Roztažitelná zábrana pro vymezení prostoru, kam není radno vstupovat. | Foto: vmbal.cz

Komplexní řešení a prvotřídní servis

Společnost VMBal se specializuje na obor bezpečnosti práce od roku 2006 a nabízí široké spektrum pomůcek, prvků pro ochranu zdí a bezpečnostních prvků s možností nákupu za velkoobchodní ceny. Zboží skladem je expedováno do 24 hodin a doprava je vždy zdarma. Nevíte si rady s výběrem? Nebojte se zeptat. Kvalifikovaní pracovníci vám ochotně doporučí vhodný sortiment.

Publikováno: 28. 04. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam