Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Simplepůjčka – recenze kvalitní rychlé nebankovní půjčky

Čekáte na to, až vám na účtu přistane výplata, ale potřebujete zaplatit složenku nebo vyřešit jiné neodkladné potíže finančního charakteru? Ať už jsou vaše problémy jakékoliv, v podstatě máte jen dvě možnosti. Tou první je půjčka od rodiny nebo známých. Druhou variantou budiž rychlá nebankovní půjčka. Které řešení je pro vás schůdnější? Nechcete-li se zadlužovat u svých blízkých, sáhněte po Simplepůjčce. Zajímá vás, v čem je lepší než konkurenční nebankovní produkty?

Na Simplepůjčku nemá nárok každý, věřitel půjčuje zodpovědně

Simplepůjčka je sms půjčka, kterou poskytuje společnost Simple Money Service s.r.o. Věřitel nás zaujal svým zodpovědným přístupem k půjčování, kterým se bohužel spousta konkurenčních nebankovních společností neřídí. Na půjčku mají nárok pouze žadatelé, kteří nejsou vedeni v registru exekucí a nemají trvalý pobyt na obecním úřadě. Další podmínkou je věk od 18 do 65 let. Pokud tato kritéria splňujete, budete mít finanční prostředky k dispozici již do druhého dne.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Půjčka před výplatou má poměrně standardní parametry. Výše půjčky se pohybuje od 1 000 Kč do 10 000 Kč a doba splatnosti od 2 do 30 dní. Napoprvé si však můžete vypůjčit pouze poměrnou část (2 000 Kč) a na vyšší částky budete mít nárok až poté, co řádně splatíte předchozí půjčky.

Snadné vyřízení z pohodlí domova

Vyřízení půjčky ihned je jednoduché. Celý proces zvládnete z pohodlí domova a nebudete muset vážit cestu na pobočku. Stačí, když nastavíte požadované parametry půjčky (výši půjčky a dobu splatnosti) na kalkulátoru, vyplníte online žádost a naskenujete občanský průkaz. Poté, co věřitel žádost schválí, obdržíte peníze rovnou na účet. Připravte se také na to, že budete muset zaslat 1 Kč na účet Simple Money Service – jde o bezpečnostní opatření, které slouží k identifikaci žadatele.

Rychlá půjčka Simplepůjčka je bezesporu kvalitní a naprosto transparentní nebankovní produkt bez „neviditelných“ poplatků. Smíříte-li se s vyšší RPNS, která je pro tento segment půjček typická, není co řešit.