Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Se šéfkuchařem Louiem se nudit nebudete!

O sérii Papa Louie jste asi nikdy neslyšeli. Jedná se o prohlížečovou sérii menších her od studia Filipline. Ve zkratce si povíme, o čem tato zajímavá online hra je…

V první hře pod názvem Papa Louie When Pizzas Attack se hráč octne v pozici malého pánáčk Louieho. Fousatý šéfkuchař má vyhlášený podnik, jeho dobroty jdou na dračku, ale něco je přeci jen v nepořádku. Vašim úkolem je dostat se skrze několik úrovní a posbírat co možná nejvíce bonusů a doručit baštu. Klasická premisa plošinovek –  skoč, sbírej, bojuj, hře prospívá. Grafické zpracování je vcelku pěkné, ovládání je řešeno přes klávesy a šipky. Rozhovory probíhají v malých bublinách. Před začátkem hry si musíte založit vlastní profil a hra je doplněna menšími videi a příjemnou hudbou. Život vám budou znepříjemňovat pitoreskní příšery v podobě zdivočelé a zmutované zeleniny a kousků pizzy. Tato jediná hra série vybočuje z řady, neboť ostatní zacílili na jiný úplně jiný žánr, kde musíte co nejlépe uvařit nějaký pokrm. Díky tomu se nejen dostanete k vyšším úrovním, ale můžete získat virtuální mince a hvězdičkové hodnocení od zákazníků, které se promítne do celkového hodnocení. Musíte si ale dát pozor, abyste nepopletli ingredience a zákazníkovi nedošla trpělivost .

Papa Frezeria spočívá v přijímání objednávek a postupném namíchávání složitějších zmrzlin. Časem se dostanete k polevám a zdobením, které tento mls zpestří. Papa Pancakeria je o kuchtění palačinek. Velmi pěkně je zpracován celý postup, obzvlášť nalévání sirupu. V Papa Wingeria se zase posunete k přípravě šťavnatých kuřecích křidýlek, k barbecue omáčkám a k přípravě salátů. V Papa Hot Doggeria, Papa Taco Mia a Papa Pizzeria si vyzkoušíte přípravu párků v rohlíku, mexických placiček Tacos a pizzy. Výtvarný styl oproti první zmíněné hře byl upraven, avšak pořád vypadá velmi slušně.

Největší zábavu zažijete hlavě s kamarády, protože objednávky se často opakují. Na druhou stranu hry věrně simulují přípravu všech pokrmů, které můžete spatřit. Pracovní postup je velmi dobrý, a proto je splnění především ve vašich rukách. I když hry nejsou přeloženy do češtiny, jsou na pochopení velmi jednoduché, takže je můžeme s klidem doporučit mladším dětem.

Všechny díly gamesky s Papa Louim si můžete zahrát na www.super-hry.com.