Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Offroadserivs – nejlepší péče pro váš terénní vůz

Patříte k nadšencům, kteří obdivují vše, co má motor a alespoň dvě kola? Milujete-li navíc drsnou přírodu a v žilách vám koluje adrenalin, jistě jste už někdy přemýšleli o tom, že si pořídíte off-road. Terénní automobily tvoří specifickou kategorii, která se vymyká všemu, co jste doposud řídili. Není nad to, zapnout náhon na všechny čtyři kola a sjet ze silnice. Strmé stoupání, prudké klesání, nebo dokonce mělká řeka? Žádné obavy, váš mazlíček si s nástrahami divočiny poradí. Je jen na vás, zda udržíte nervy na uzdě a nevrátíte se zpět na bezpečnou a pohodlnou silici.

Splňte si svůj 4×4 sen

Ale teď vážně, o off-roadech sní téměř každý z nás, ale ne všichni se rozhoupeme rozbít prasátko a do terénního vozu investovat. Pořizovací cena vozidel, pro které jsou lesní stezky, ale i písečné duny druhým domovem, je přitom relativně nízká. To, čeho se většina z nás obává, jsou vysoké provozní náklady a také opravy. Vyšší spotřeba je daň za neskutečnou porci zábavy, kterou se svým miláčkem zažijete, ale opravy lze vyřešit velmi elegantně. Vzhledem k povaze vozidla se ho nedoporučuje opravovat svépomocí (pakliže nemáte o off-roadech či SUV dostatečné povědomí), ale ani využívat služeb běžných servisů, kde se terénní automobil objeví jen zřídkakdy. Profesionální zázemí a nízké ceny najdete v autoservisu pro vozy 4×4 s názvem Offroad servis. Na své si přijdou nejen majitelé ryze terénních vozů, ale také velkých rodinných SUV.

Offroad servis – kompletní servis pro off-roady i SUV

Automechanické, autoelektrikářské a autotronické práce, to vše nabízí zmíněný Offroad servis se sídlem v Chomutovicích. Nabízí komplexní služby v rámci oprav vozů 4×4, ale také servis SUV. Samozřejmostí jsou opravy motorů a převodovek, diagnostika motoru a elektronických systémů, geometrie přední i zadní nápravy, servis klimatizace, oprava brzdových systémů, výměna výfuku, přeměřování náprav a šasi či seřizování hlavních i přídavných světel, včetně xenonů. Offroad servis, to jsou nejen opravy SUV a servis offroadů, ale také prodej a montáž příslušenství ARB 4×4 a Warn. S Offroad servisem se o svého pojízdného mastodonta nemusíte bát. Nezbývá, než přepnout na 4×4 a sjet první odbočkou ze silnice…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *