Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Offroadserivs – nejlepší péče pro váš terénní vůz

Patříte k nadšencům, kteří obdivují vše, co má motor a alespoň dvě kola? Milujete-li navíc drsnou přírodu a v žilách vám koluje adrenalin, jistě jste už někdy přemýšleli o tom, že si pořídíte off-road. Terénní automobily tvoří specifickou kategorii, která se vymyká všemu, co jste doposud řídili. Není nad to, zapnout náhon na všechny čtyři kola a sjet ze silnice. Strmé stoupání, prudké klesání, nebo dokonce mělká řeka? Žádné obavy, váš mazlíček si s nástrahami divočiny poradí. Je jen na vás, zda udržíte nervy na uzdě a nevrátíte se zpět na bezpečnou a pohodlnou silici.

Splňte si svůj 4×4 sen

Ale teď vážně, o off-roadech sní téměř každý z nás, ale ne všichni se rozhoupeme rozbít prasátko a do terénního vozu investovat. Pořizovací cena vozidel, pro které jsou lesní stezky, ale i písečné duny druhým domovem, je přitom relativně nízká. To, čeho se většina z nás obává, jsou vysoké provozní náklady a také opravy. Vyšší spotřeba je daň za neskutečnou porci zábavy, kterou se svým miláčkem zažijete, ale opravy lze vyřešit velmi elegantně. Vzhledem k povaze vozidla se ho nedoporučuje opravovat svépomocí (pakliže nemáte o off-roadech či SUV dostatečné povědomí), ale ani využívat služeb běžných servisů, kde se terénní automobil objeví jen zřídkakdy. Profesionální zázemí a nízké ceny najdete v autoservisu pro vozy 4×4 s názvem Offroad servis. Na své si přijdou nejen majitelé ryze terénních vozů, ale také velkých rodinných SUV.

Offroad servis – kompletní servis pro off-roady i SUV

Automechanické, autoelektrikářské a autotronické práce, to vše nabízí zmíněný Offroad servis se sídlem v Chomutovicích. Nabízí komplexní služby v rámci oprav vozů 4×4, ale také servis SUV. Samozřejmostí jsou opravy motorů a převodovek, diagnostika motoru a elektronických systémů, geometrie přední i zadní nápravy, servis klimatizace, oprava brzdových systémů, výměna výfuku, přeměřování náprav a šasi či seřizování hlavních i přídavných světel, včetně xenonů. Offroad servis, to jsou nejen opravy SUV a servis offroadů, ale také prodej a montáž příslušenství ARB 4×4 a Warn. S Offroad servisem se o svého pojízdného mastodonta nemusíte bát. Nezbývá, než přepnout na 4×4 a sjet první odbočkou ze silnice…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *