Vyhlídkové lety ve znamení romantiky i adrenalinu

Vyhlídkové lety ve znamení romantiky i adrenalinu

Létání nás fascinuje od nepaměti a protože jsme nebyli obdařeni křídly, museli jsme vymyslet jiný způsob, jak se odlepit ze země a plachtit vzduchem společně s ptáky. A zatímco ještě relativně nedávno byla letecká doprava hudbou daleké budoucnosti, dnes ji bereme jako samozřejmost a cestování si bez ní nedokážeme představit. Letecká doprava je rychlá a neskutečně pohodlná, ale vzhledem k výšce, ve které se dopravní letadla pohybují, se krajinou z ptačího pohledu kocháme jen když letadlo startuje nebo přistává. Naštěstí existují vyhlídkové lety...

Toužíte-li po nezaměnitelném zážitku, případně hledáte originální dárek pro své blízké, vsaďte na vyhlídkové lety, které organizuje společnost Mavisys. Pořádá je celoročně a léta se pouze se spolehlivými a moderními letadly a to v rámci celé republiky. Nechybí romantický vyhlídkový let kolem noční Prahy, vzdušná prohlídka Krkonoš, ale ni lety nad alpskými hřebeny.

Pokud vám vyhlídkový let nestačí a rádi byste se zapojili přímo „do akce“, staňte se alespoň na jeden den pilotem na zkoušku. Vyzkoušíte si povinnosti druhého pilota a kdo ví, dost možná se dostanete do krizové situace a bude jen na vás, zda zachováte pevné nervy... Zajímají vás podrobnosti? Přečtěte si článek, který jsme unikátní službě věnovali docela nedávno.

Mavisys nezapomíná ani na milovníky helikoptér. Vyhlídkový let vrtulníkem je v mnoha ohledech ještě zábavnější než letadlo, ostatně znáte snad jiný stroj, který dokáže stát ve vzduchu na místě nebo letět jen pár metrů nad zemí? A pokud vám ani tato porce adrenalinu nestačí, zbývá poslední alternativa v podobě akrobatického letu. Přetížení 4G a střemhlavý let jsou pádné argumenty k tomu, abyste si s sebou vzali náhradní spodní prádlo...

Vyberte si svůj vyhlídkový let na www.vyhlidkovylet.eu a alespoň na chvíli zapomeňte na starosti všedních dní. Vybrané lety jsou navíc momentálně v akci!