Online hry už nejsou co bývaly...a to je dobře!

Online hry už nejsou co bývaly...a to je dobře!

Vánoce jsou úspěšně za námi a většině z nás zbývá několik dní zaslouženého volna. Vzhledem k tomu, že jsme do sebe naládovali kila bramborového salátu a minimálně půl rybníků kaprů, rozhodně nebude od věci tip na aktivitu, která nás nebude nutit k ničemu, co je spojeno s pohybem. Pohodlně se usaďte a přeneste svou mysl do míst, které jsou na hony vzdálené každodenním starostem. Vítejte ve světě online her!

Zapomeňte na flashovky, budoucnost online her má v rukou BIGPOINT

Obliba onlinovek stále roste a rádi si je čas od času zapaří i ti, kteří jinak k počítačovým hrám nepřičichnou. Mezi ty nejpopulárnější patří online hry z dílny BIGPOINT, která se do podvědomí hráčské veřejnosti dostala především oddechovkou s názvem FARMERAMA. Tu si pouhý rok od uvedení a trh zahrálo více než 17 milionů uživatelů a to ve 30ti jazykových verzích. O kvalitách tedy nemůže být pochyb. Vývojáři ovšem neusnuli na vavřínech a brzy vypustili do digitálního světě další hitovky. Jednou z nich je i Skyrama, populární to strategie z letištního prostředí. Cíl je prostý, vybudovat prosperující letiště a dostat konkurenci na kolena. Zda peníze investujete do rozvoje letiště, nebo si je ulijete na vlastní konto ve Švýcarsku je jen na vás.

Až vás bude z nadměrného množství decibelů drnčet monitor a nabažíte se sličných letušek, přesedlejte na další, neméně povedenou strategii, tentokráte z pirátského prostředí. V Piratestorm nejde o nic jiného, než potopit nepřátelské koráby a shrábnout pár uncí ukrytého zlata. Zvládnete to dříve, než vás bukanýři naservírují žralokům?

Poslední onlinovkou, o které se zkrátka musíme zmínit, je i Drakensang. Příznivci diablovek nechť zbystří – v téhle MMORPG pařbě se vám totiž do cesty nachomýtnou nemrtví, démoni, draci a další havěť, které nejde o nic jiného, než zmastit vaši lidskou schránku a duši poslat kdo ví kam. Perfektní (na online hry nevídaná) 3D grafika, povedený hudební doprovod a hromada originálních questů dělá z Drakensangu ideální záležitost pro nudné zimní večery. Stát se alespoň na chvíli neohroženým bojovníkem či mocným mágem je rozhodně zábavnější, než trávit čas u televize...