Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Online hry už nejsou co bývaly…a to je dobře!

Vánoce jsou úspěšně za námi a většině z nás zbývá několik dní zaslouženého volna. Vzhledem k tomu, že jsme do sebe naládovali kila bramborového salátu a minimálně půl rybníků kaprů, rozhodně nebude od věci tip na aktivitu, která nás nebude nutit k ničemu, co je spojeno s pohybem. Pohodlně se usaďte a přeneste svou mysl do míst, které jsou na hony vzdálené každodenním starostem. Vítejte ve světě online her!

Zapomeňte na flashovky, budoucnost online her má v rukou BIGPOINT

Obliba onlinovek stále roste a rádi si je čas od času zapaří i ti, kteří jinak k počítačovým hrám nepřičichnou. Mezi ty nejpopulárnější patří online hry z dílny BIGPOINT, která se do podvědomí hráčské veřejnosti dostala především oddechovkou s názvem FARMERAMA. Tu si pouhý rok od uvedení a trh zahrálo více než 17 milionů uživatelů a to ve 30ti jazykových verzích. O kvalitách tedy nemůže být pochyb. Vývojáři ovšem neusnuli na vavřínech a brzy vypustili do digitálního světě další hitovky. Jednou z nich je i Skyrama, populární to strategie z letištního prostředí. Cíl je prostý, vybudovat prosperující letiště a dostat konkurenci na kolena. Zda peníze investujete do rozvoje letiště, nebo si je ulijete na vlastní konto ve Švýcarsku je jen na vás.

Až vás bude z nadměrného množství decibelů drnčet monitor a nabažíte se sličných letušek, přesedlejte na další, neméně povedenou strategii, tentokráte z pirátského prostředí. V Piratestorm nejde o nic jiného, než potopit nepřátelské koráby a shrábnout pár uncí ukrytého zlata. Zvládnete to dříve, než vás bukanýři naservírují žralokům?

Poslední onlinovkou, o které se zkrátka musíme zmínit, je i Drakensang. Příznivci diablovek nechť zbystří – v téhle MMORPG pařbě se vám totiž do cesty nachomýtnou nemrtví, démoni, draci a další havěť, které nejde o nic jiného, než zmastit vaši lidskou schránku a duši poslat kdo ví kam. Perfektní (na online hry nevídaná) 3D grafika, povedený hudební doprovod a hromada originálních questů dělá z Drakensangu ideální záležitost pro nudné zimní večery. Stát se alespoň na chvíli neohroženým bojovníkem či mocným mágem je rozhodně zábavnější, než trávit čas u televize…