Online rezervační systém k vašim službám

Online rezervační systém k vašim službám

Chcete ve svém podniku závést nový rezervační systém, který vašim zákazníkům usnadní přístup k vašim službám pomocí jednoduchého formuláře? Pryč s papírovým diářem a vyzváněním telefonů v pracovní době. Klienti se mohou přihlašovat na termíny online, kdykoliv a odkudkoliv.

Online versus offline rezervace

Díky moderním technologiím již komunikace mezi vámi a zákazníky nemusí probíhat jen ve standardní čas na pobočce či telefonicky. Online rezervační systém má řadu výhod oproti starým papírovým řešením. Pro klienty je pohodlnější, umožní jim si rezervovat službu pomocí jednoduchého formuláře, firmě ubude administrativa. Tím, že budete mít vše elektronicky na jednom místě, ušetříte čas a peníze. A díky rychlejší komunikaci se zákazníkem si může dopředu naplánovat práci. Pokud jste offline, zákazníci vám nemohou zavolat do firmy ve večerních hodinách, objednat se na lekci nebo vám dát včas vědět, že nepřijdou.

Cloudová služba Reenio

Online rezervace můžete svým zákazníkům nabídnout prostřednictvím nového softwaru Reenio, který bude dokončen do konce roku 2016. Rezervační systém online, který funguje na principu „cloudu“ (jako všechny sociální sítě a sdílené servery), poskytne zázemí všem podnikatelům nabízejícím osobní služby klientům. Usnadní tak práci provozovatelům kosmetických salonů, sportovních areálů, vzdělávacích kurzů, relaxačních center, autoservisů, pořadatelům kulturních akcí a přednášek a dalším. Pohodlně přes internet se může klient objednat na schůzku se svým finančním poradcem nebo i se svým lékařem, rezervovat si masáž či lekci aerobiku, pronajmout si pracovní místnost a zamluvit si lístky na dlouho očekávanou kulturní akci. Budete mít přehled o všech rezervacích a systém vás vždy včas informuje o všech změnách v harmonogramu prostřednictvím notifikací na stránkách systému i přes SMS. Reenio si můžete libovolně nastavit, přizpůsobí se individuálním potřebám široké škály firem, je snadno dostupný a zdarma. Pro více informací navštivte webový portál nově chystaného systému Reenio, který vám pomůže zefektivnit vaše podnikání. Služby nového rezervačního systému si poprvé budete moci vyzkoušet koncem roku 2016, kdy bude systém spuštěn. Informace o aktuálním vývoji a dostupnosti se dozvíte na internetových stránkách projektu Reenio nebo na Facebooku.

Publikováno: 26. 09. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: online rezervační systém