Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Oudoorová sportovní láhev My Bottle: Pomůže vám s pitným režimem!

O významu pitného režimu snad nepochybujete. Ale co pro jeho dodržování děláte? Lidský organismus může stoprocentně fungovat jen za předpokladu, že mu poskytneme dostatek tekutin. Jenomže to může být v „terénu“ problém, protože ne vždy máte čas na to, abyste se stavili pro lahev do obchodu… Členové naší redakce to vyřešili tak, že si pořídili stylovou sportovní láhev My Bottle. Ještě jste o designové pecce neslyšeli? Prozradíme vám, proč byste si ji měli pořídit i vy!

Láhev My Bottle spatřila světlo světa v roce 2014 a okamžitě zabodovala u mladší generace. V našich končinách se s ní teprve seznamujeme, ale ve světě je velmi populární. Dokonce natolik, že se s ní omladina často zvěčňuje na sociálních sítích jako je Facebook a Instagram. Proč? Protože My Bottle vypadá skvěle!

my-bottle

Někdy stačí málo a zrodí se fenomén. Jako v případě sportovní láhve My Bottle. Pochází z Japonska a není tajemstvím, že Japonci milují minimalismus a originalitu. Což je důvod, proč má láhev jednoduchý a přitom elegantní design. Díky osobitému nápisu „My Bottle“ je nezaměnitelná. V závislosti na úhlu pohledu lze o láhvi hovořit jako o praktickém módním doplňku.

A teď něco málo k parametrům. Do My Bottle se vejde půl litru nápoje (obsah je 500 ml), což je tak akorát. Nikomu se nechce tahat s těžkou lahví, ale půl kila navíc je naprosto v normě. Outdoorová lahev se vyrábí ze speciálního tvrzeného plastu (FDA), který neobsahuje žádné škodlivé BPA látky.

Láhev se skládá z víčka, podvíčka a nádoby. Podvíčko má specifickou funkci, která spočívá v zachytávání větších kousků z nápoje při pití nebo vysypání. Hrdlo je široké a lahev se dobře čistí.

Do outdoorové sportovní láhve My Bottle můžete nalít jakýkoliv nápoj. Vodu, čaj nebo třeba kafe. Jednoduše cokoliv o teplotě od -40°C do 100°C. A když na to přijde, můžete do jejích útrob uložiz i něco jiného.

Pokud vyměníte nápoje v PET lahvích za My Bottle, přičiníte se o lepší životní prostředí. A to je další pádný důvod, proč si tento originální kousek pořídit, nemyslíte? Najdete ji na www.mybottlelahev.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *