Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Ozdobte si nehty pomocí FIMO!

Víte, co je to FIMO? Jde polymerovou hmotu, která se podobá moduritu. Má však mnohem lepší vlastnosti a mimo to se vyrábí v pestrém barevném spektru. Kromě základních barev je k mání také v metalických, průhledných, plovoucích, perleťových nebo metalických odstínech. Ale co je na ní tak zvláštního? Především její široké možnosti využití. Z fimo hmoty se dají vyrábět nejrůznější postavičky, korálky a dekorace. Ty nás dnes ovšem zajímat nebudou. Středem našeho zájmu se stala horká novinka v podobě speciálních válečku s nejrůznějšími motivy. K čemu slouží? Dají se z nich velmi jednoduše vyrobit úžasné ozdoby na nehty!

Udržované nehty jsou devizou každé moderní dámy a právě fimo dává zdobení nehtů zcela nový rozměr. Pokud jste doposud utrácela za zdobení nemalé částky u odborníka, oceníte velmi nízkou cenu, ale také jednoduchou aplikaci, kterou zvládnete svépomocí. Díky fimo si vykouzlíte krásné nehty úplně sama!

Hmota je měkká a velmi příjemná na dotek. Na vzduchu nedochází k tvrdnutí (jako v případě moduritu) a velmi dlouho vydrží v původním stavu i po rozbalení z originálního obalu. Stačí je vložit do mikrotenového sáčku. A jak probíhá samotné zdobení?

Vyberete si váleček (můžete si ho vyrobit sama, ale doporučujeme koupit balení tyčinek s již vytvořenými motivy – vypadají profesionálně) a nakrájíte ho na velmi tenké plátky. Aby byly opravdu co nejtenčí, použijte skalpel nebo žiletku. Opilujte konečky nehtů a natřete je lakem (volba barevné kombinace by měla korespondovat se zvoleným fimo válečkem). Poté naneste UV gel a do něj položte plátek hmoty. Je-li fimo mírně vyboulené, vkládejte ho do gelu vyboulenou stranou ven. Motiv tak bude lemovat tvar nehtu a ne se odchlipovat. Samotné nehty přeci také nejsou úplně rovné. Gel přidávejte podle potřeby a na závěr s ním můžete nehty přetřít.

Zdá se vám to až příliš jednoduché? Máte pravdu, zdobení nehtů s fimo tyčinkami je skutečně snadné…