Software z Olympu

Software z Olympu

Pokud se zajímáte o firemní informační systémy, pravděpodobně vám společnost Asseco Solutions, a.s., není cizí. V opačném případě zapátrejte v paměti, zda jste někdy nenarazili na Helios a.s. Už jste doma? Změna názvu a členství v nadnárodní skupině ASSECO Solutions však nemění nic na tom, že je stále největším producentem podnikových informačních informačních software a to nejen u nás, ale i na Slovensku. Téměř 500 zaměstnanců se stará o vývoj, implementaci a podporu specializovaných systémů pro malé i velké subjekty a to v rozličných oblastech působení. Asseco Solutions se může pochlubit certifikátem ISO 9001:2008, který je zárukou kvality. O úspěšnosti hovoří firmy hovoří i čísla. V roce 2010 činil obrat společnosti téměř 650 milionů. Hlavním záměrem je pomáhat firmám k úspěchu v podnikání. Chcete-li se i vy plně věnovat obchodním aktivitám, přenechte starost o informační systémy právě Asseco Solutions.

Skutečně božský software

Hélios v prastaré řecké mytologii zosobňoval syna Titána Hyperióna a zastával „funkci“ boha Slunce. Právě po něm pojmenovala společnost Asseco Solutions svou vlajkovou loď, firemní systém Helios. Ten byly vyvinut tak, aby uživatelům pomohl s orientací v moři dat, s kterými se každodenně setkávají. Systém je specifický obrovským množstvím modulů, díky kterým se na míru přizpůsobí potřebám určitého oboru. Momentálně ho využívají společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem, službami, ale i orgány veřejné správy. Oborová řešení se stále rozšiřují a přibývají nové rozšíření.

Produktová řada Helios

Asseco Solutions nabízí informační systém Helios v mnoha podobách. Nejrozšířenějším systémem pro SMB v ČR je Helios Orange. Využívá ho více, než 40 tis. uživatelů a chlubí se jednoduchým vyhodnocováním, flexibilitou vůči potřebám organizace, podporou většiny podnikových procesů, vícejazyčností, snadnou aktualizací či možností analýzy díky HELIOS Intelligence. Neméně oblíbený je i ekonomický a účetní systém pro malé společnosti a podnikatele, který je distribuován jako Helios Red. Ten lze mimo jiné napojit i na internetový obchod a maximálně zefektivnit internetové podnikání. Neméně zajímavý je i Helios Green, který kromě standardního jádra obsahuje i zvláštní moduly. Díky nejmodernější technologii tříúrovňové architektury Microsoft.NET nad Microsoft SQL Server můžete komunikovat i se vzdálenými mobilními pracovišti. Kompletní přehled produktů najdete na webu helios.eu.

Publikováno: 28. 09. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: helios | helios green | helios orange | helios red