Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Software z Olympu

Pokud se zajímáte o firemní informační systémy, pravděpodobně vám společnost Asseco Solutions, a.s., není cizí. V opačném případě zapátrejte v paměti, zda jste někdy nenarazili na Helios a.s. Už jste doma? Změna názvu a členství v nadnárodní skupině ASSECO Solutions však nemění nic na tom, že je stále největším producentem podnikových informačních informačních software a to nejen u nás, ale i na Slovensku. Téměř 500 zaměstnanců se stará o vývoj, implementaci a podporu specializovaných systémů pro malé i velké subjekty a to v rozličných oblastech působení. Asseco Solutions se může pochlubit certifikátem ISO 9001:2008, který je zárukou kvality. O úspěšnosti hovoří firmy hovoří i čísla. V roce 2010 činil obrat společnosti téměř 650 milionů. Hlavním záměrem je pomáhat firmám k úspěchu v podnikání. Chcete-li se i vy plně věnovat obchodním aktivitám, přenechte starost o informační systémy právě Asseco Solutions.

Skutečně božský software

Hélios v prastaré řecké mytologii zosobňoval syna Titána Hyperióna a zastával „funkci“ boha Slunce. Právě po něm pojmenovala společnost Asseco Solutions svou vlajkovou loď, firemní systém Helios. Ten byly vyvinut tak, aby uživatelům pomohl s orientací v moři dat, s kterými se každodenně setkávají. Systém je specifický obrovským množstvím modulů, díky kterým se na míru přizpůsobí potřebám určitého oboru. Momentálně ho využívají společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem, službami, ale i orgány veřejné správy. Oborová řešení se stále rozšiřují a přibývají nové rozšíření.

Produktová řada Helios

Asseco Solutions nabízí informační systém Helios v mnoha podobách. Nejrozšířenějším systémem pro SMB v ČR je Helios Orange. Využívá ho více, než 40 tis. uživatelů a chlubí se jednoduchým vyhodnocováním, flexibilitou vůči potřebám organizace, podporou většiny podnikových procesů, vícejazyčností, snadnou aktualizací či možností analýzy díky HELIOS Intelligence. Neméně oblíbený je i ekonomický a účetní systém pro malé společnosti a podnikatele, který je distribuován jako Helios Red. Ten lze mimo jiné napojit i na internetový obchod a maximálně zefektivnit internetové podnikání. Neméně zajímavý je i Helios Green, který kromě standardního jádra obsahuje i zvláštní moduly. Díky nejmodernější technologii tříúrovňové architektury Microsoft.NET nad Microsoft SQL Server můžete komunikovat i se vzdálenými mobilními pracovišti.

Kompletní přehled produktů najdete na webu helios.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *