Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Obnova – jednoduchý a výhdodný úvěr od České spořitelny

O možnostech, které vám nabízí nejrůznější osobní i podnikatelské půjčky, vás informujeme pravidelně. V poslední době jsme však poněkud pozapomněli na úvěry, které souvisí s jednou z nejdůležitějších položek – bydlením. Dnes se však nebudeme zabývat hypotékami a půjčkami pro jednotlivce, ale prozradíme vám, jak zajistit výhodné financování opravy nebo rekonstrukce nemovitosti bytovému družstvu či společenství bytových jednotek. Produkt, který nás skutečně zaujal, nese příhodný název Obnova a patří do oblíbeného programu Buřinka od České spořitelny. Kombinuje nízkou úrokovou sazbu, možnost dlouhodobého splácení a poměrně vysoký úvěrový rámec.

 

Garantované úroky a možnost refinancování

 

Bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek mohou na rekonstrukce nebo opravy nemovitosti čerpat až 350 000 Kč na jednu bytovou jednotku. Standardní délka úvěru činí 10 let, ale v případě individuálních požadavků je možno dobu splatnosti prodloužit až na dvojnásobek. Velmi zajímavý je i garantovaný úrok ve výši 3,39 % p.a., který je stálý po celou dobu splatnosti. Pokud již nějaký produkt tohoto typu využíváte, mohlo by vás zajímat výhodné refinancování. Nebojte se zeptat – Česká spořitelna nabízí bezplatné poradenství a vysvětlí vám, zda a kolik můžete případných refinancováním ušetřit. A abychom nezapomněli, Obnova není podmíněna zástavním právem.

 

Žádné zdržování

 

Vyřizování standardní hypotéky je většinou poměrně zdlouhavé a nevyhnete se nepříjemnému papírování, které celou záležitost protahuje o to víc. S úvěrem Obnova vše vyřídíte rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Budete potřebovat pouze několik základních dokumentů jako jsou podklady o žadateli, investiční záměr či doložení účelu půjčky. Zda úvěr vyčerpáte jednorázově nebo najednou, je jen na vás. Jednou z možností je nechat proplácet faktury prostřednictvím platebního příkazu. Suma sumárum, obnova je skutečně efektivní úvěr bez zástavy, který vám umožní rychleji a lépe bydlet.