Bezpečnostní kamerový systém ochrání ochrání váš majetek před nezvanými hosty

Bezpečnostní kamerový systém ochrání ochrání váš majetek před nezvanými hosty

Bohatí lidé prý neznají starosti obyčejných smrtelníků a žijí v úplně jiném světě. Pravdou je, že nemusí řešit některé existenční otázky, ale na druhou stranu je zase trápí jiné věci. Týkají se především bezpečnosti majetku, protože kde je něco hodnotného, jsou i zloději. Zabezpečení majetku před nezvanými hosty však neřeší jen milionáři, ale i „obyčejní“ lidé, kteří nechtějí žít v neustálém strachu z toho, že je někdo připraví o těžce vydělané peníze a v neposlední řadě také soukromí. Patříte mezi ně i vy? V tom případě vás bude zajímat jedno z nejefektivnějších opatření vůbec – instalace bezpečnostního kamerového systému.

I minikamery dnes zvládají vysoce kvalitní záznam

Možnosti dnešních monitorovacích zařízení vás v mnoha ohledech překvapí. Došlo k miniaturizaci a některé bezpečnostní kamery se záznamem jsou tak malé, že si jich pachatel všimne jen stěží. Avšak i tyto přístroje zvládají snímání záznamu ve velmi vysoké kvalitě, díky čemuž je realizace většího bezpečnostního systému úspornější. Důvod je prostý, mini kamery, které pořizují záznam ve vysokém rozlišení, pokryjí mnohem větší zorné pole a není proto nutná instalace většího množství kamer, jako tomu bylo doposud. Bezpečnostní kamery jsou k mání v mnoha variantách a to jako statické i pohyblivé. Mohou pracovat nezávisle na tom, kde se zrovna pohybujete a v případě vniku cizí osoby vás na danou skutečnost okamžitě upozorní. Megapixelové kamery jsou přizpůsoben k nepřetržitému pořizování záznamu a některé modely modely zvládnou monitoring i v noci. Společně s moderním softwarem lze ze záznamu rozpoznat také SPZ projíždějících vozidel a to dokonce těch, které se kolem objektu pohybují v noci.

Moderní domácí kamerový systém můžete mít i vy

O problematice bezpečnostních kamerových systému lze napsat mnohem více, ale mnohem sofistikovaněji vám poradí specialisté, kteří se v oboru pohybují již od roku 1993. Společnost Rovez s.r.o. funguje jako dodavatel komponentů Avaligon, které jsou pravidelně oceňovány odbornou porotou. Profesionálové z firmy Rovez pro vás navrhnou ucelený systém, který bude odpovídat vašim potřebám a postarají se i o pravidelný servis. Kontaktovat je můžete na www.bezpecnostni-kamerove-systemy.cz.

Publikováno: 31. 05. 2014

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: domácí bezpečnostní systém | domácí kamerový systém