Objevte výhody montované haly od firmy POLAK CZ

Objevte výhody montované haly od firmy POLAK CZ

Potřebujete nové skladové prostory ? V posledních letech jsou v popředí zájmu montované haly na klíč, které mají oproti tradičnímu řešení celou řadu podstatných výhod. Proč byste se měli pro montovanou konstrukci rozhodnout i vy, vám prozradíme v následujících řádcích.

Hlavní výhody montovaných hal

K hlavním výhodám montovaných hal patří velmi výhodná cena, která je výrazně nižší než výstavba nové či koupě starší budovy. Pro firmy, které mají omezený rozpočet nebo jen nechtějí zbytečně utrácet, kde o velmi ekonomické řešení. Nízké jsou i náklady na údržbu. Montované skladové haly jsou koncipovány s ohledem na minimální údržbu. V konečném součtu jde o úsporu finanční i časovou. Za zmínku stojí i možnost libovolného rozšíření haly nebo její propojení se stávajícími budovami. Budete-li v budoucnu potřebovat další prostor, jednoduše rozšíříte ten, který již máte. Montáž a demontáž je snadná a velmi rychlá. Vaše nová hala bude připravena k provozu v rekordně krátkém čase a v případě nutnosti ji budete moct přesunou. Profesionálové se postarají o to, aby stoprocentně splňovala vaše přání a požadavky. Stačí si vybrat z široké škály doplňků a volitelných prvků, mezi které patří zateplení, umělé osvětlení, systém odvětrávání a další.

K čemu se montované haly využívají?

Využití montované skladovací haly je pestré a v praxi nejde jen o skladové prostory. K nejčastějším uživatelům patří například zemědělci a chovatelé koní, kteří konstrukce využívají co by jezdecké haly, seníky, sklady sena (či plodin a slámy), ustájení pro zvířata, garáže na techniku nebo kryté jízdárny. Neméně oblíbené jsou u provozovatelů sportovišť, kteří vyžadují levné a přitom kvalitní a funkční ledové plochy, kryté bazény, kurty a jiná sportoviště. V neposlední řadě o obloukové haly jeví zájem podnikatelé. Těm konstrukce slouží jako sklady, výrobní haly, garáže a zastřešení prostor. A jistě by se našlo mnohem více možností využití.

Proč spolupracovat s firmou POLAK CZ?

Pokud vás montované haly na klíč zaujaly, obraťte se na odborníky z firmy POLAK CZ, která se realizací těchto konstrukcí dlouhodobě zabývá. Společnost vyrábí moderní haly za skvělé ceny při zachování vysoké kvality. Konstrukce neustále inovuje a nabízí řešení s perfektními užitnými vlastnostmi. Zavedená společnost s mnohaletými zkušenostmi zaměstnává výhradně profesionály a má v portfoliu množství úspěšně realizovaných projektů. Na své si přijdou i zájemci, kteří nemají zájem o vlastní financování výroby a stavby – pro ty je připraveno financování formou leasingu či úvěru. Chcete-li se o montovaných halách dozvědět další informace, pokračujte na www.haly-polak.cz. Na webu najdete technické detaily staveb i virtuální prohlídky.

Publikováno: 10. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: montované skladovací haly | montované skladové haly | obloukové haly