Jednoúčelové stroje i linky na míru potřebám zákazníků

Jednoúčelové stroje i linky na míru potřebám zákazníků

Už od roku 2017 vyrábí společnost Company PMX s.r.o. stroje a zařízení na přání zákazníků. Začínali s profilovacími linkami, dnes zvládají dodávat celou řadu strojů, které usnadňují práci ve firmách v různých místech po ČR. Svými službami je totiž firma poměrně unikátní. Tvářecí stroje, obráběcí stroje pro CNC obrábění nebo zakružovačky. Ať už potřebujete do výroby jakýkoliv stroj, víte, kam se obrátit.

Od lesníků až po pekaře

Kdo si myslí, že jsou stroje jen záležitostí strojírenské výroby, ten je na pořádném omylu. Jednoúčelové stroje pomáhají v celé řadě odvětví. Vyrábí se vždy do konkrétního provozu na míru. Příkladem z oblasti mimo strojírenství je třeba pekařství. I tam se hodí celá řada strojů, jež pomohou s kynutím těsta, výrobou rohlíků, vyvalováním nebo dělením těsta. Někdy mají zákazníci zájem o celé linky. Například linka na výrobu chleba je složená z děličky těsta, vykulovacího stroje, předkynárny a vyvalovačky. Tohle všechno se vměstná na 8 m2. Dalším příkladem mimo strojírenství může být lesní vyvážečka dřeva pro snadnější nakládání a přepravu dřeva. Vyvážečka se dá zapojit za malotraktor, čtyřkolku, případně SUV automobil, unese až dvoutunovou zátěž.

Nástroje pro obrábění plechů a tváření

Avšak zpět k oboru strojírenství. Company PMX se specializuje na zpracování plechů a tváření. Dodává podavače materiálůzakružovačky i celé linky. Příkladem je profilovací linka na svitkovou ocel složená z odvíječe, rovnačky, naváděcího svěráku, profilovacích stolic, rovnací hlavy a dělicího úseku.

Kvalitní výbava i pro ruční obrábění

Všechny výše uvedené stroje usnadňují práci. Platí to i pro postupový nástroj využívaný ve velkovýrobě či CNC obráběcí stroje. Company PMX však dodává i něco, co užijete při ruční práci – svařovací stoly. Lze si vybrat pevné, nebo stavitelné provedení, rozměry je možné přizpůsobit zcela na míru.

Publikováno: 26. 04. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam