Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Plastové polotovary přímo od výrobce

Plast má vskutku mnohostranné využití. Materiály pro zdravotnictví, potravinářství, stavebnictví, nebo třeba pro výrobu dětských hřišť – existuje vůbec obor, který se obejde bez plastových polotovarů? Dost možná se bez nich neobejdete ani vy a nejste spokojeni se sortimentem, kvalitou nebo cenovými podmínkami u stávajícího dodavatele. V tom případě je čas na změnu. Obraťte se na společnost Röchling Engineering Plastics s.r.o., pro níž je prioritou výroba plastů v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality.

Ze kterých plastů Röchling polotovary vyrábí?

Röchling Plastics s.r.o. vyrábí plastové polotovary z vysoce kvalitních materiálů – PE, PVC, PP, PVDF, Matroxu, Formatermu, LubX, ale také technické plasty z litého polyamidu a vsoko-výkonostní plasty. V roce 2013 se výroba plastů rozšířila také o polotovary z polyamidu 6, který je známý pro svou vysokou odolnost vůči žáru. A byla to právě společnost Röchling, která tento obtížně zápalný polyamid zařadila do výroby v malých sériích jako první na světě. Plastové polotovary přímo od výrobce vás vyjdou mnohem výhodněji, než od dodavatelů.

Portfolio plastových polotovarů čítá pestré spektrum produktů: extrudované profily, tyče, bloky, svařovací dráty, lisované, extrudované a kalandrované desky, trubky a mnoho dalších polotovarů z výše uvedených plastů. Vždy v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality, o čemž se můžete přesvědčit na www.roechling-plastics.cz. Na webových stránkách nechybí ani přesné technické specifikace a další technické informace o všech nabízených plastových polotovarech.

O skupině Röchling

Mezinárodní skupina Röchling má velmi dlouhou historii a vznikla již v roce 1822 jako rodinná firma se specializací na výrobu oceli. V průběhu jejího fungování transformovala výrobu a stala se jednou z předních plastikářských skupin na světě. I dnes, ačkoliv jde o akciovou společnost, kterou vlastní více než 200 akcionářů, má rodina zakladatelů významný podíl na fungování koncernu. O kvalitě, na které si firma zakládá již od samého počátku, se můžete přesvědčit i vy.