Plyn od RWE je zárukou stability a výhodných cen

Plyn od RWE je zárukou stability a výhodných cen

Na zdražování plynu jsme si už docela zvykli. Dochází k němu pravidelně a pozvolna a často si zvýšení ceny uvědomíme až s fakturou za minulé období. I letos očekáváme zdražení a to ve výši až 3%. Na vině je nejen nejasný vývoj DPH, ale také zvýšení cen energií a distribučních poplatků, které reguluje Energetický regulační úřad. Přesto však můžeme za plyn výrazně ušetřit – stačí se poohlédnout po výhodnějším dodavateli. Ovšem i přesto bychom měli hledět pouze na nejnižší cenu, ale také přidružené služby a kvalitu zákaznického servisu. Právě z tohoto důvodu se vyplatí důvěřovat velkým společnostem s dlouhou působností na trhu. Mezi ně patří i společnost RWE.

Vyberte si tarif, který vám padne jako ulitý

České domácnosti mohou odebírat plyn od RWE již pátým rokem. Tak dlouho totiž společnost na českém trhu působí. Patří mezi největší tuzemské dodavatele nabízí mnoho výhod. Pružně reaguje na změny a potřeby klientů a pravidelně uvádí na trh nové produkty. V současné době patří mezi nejvyužívanější tarify RWE plyn standart, profit a optimal, který je v nabídce teprve krátce. Podmínky a specifika jednotlivých tarifů najdete na webových stránkách od RWE a v případě nejasností se můžete obrátit na online služba. Ta poskytuje zákazníkům nepřetržitou podporu formou mailu a infolinky a vždy vám sdělí všechny potřebné informace.

Proč právě RWE?

Dobrá, ale v čem je společnost RWE lepší než konkurence? Jak už jsme zmínili v úvodu, RWE je jedním z dominantních dodavatelů na evropském trhu a nabízí zákazníkům jistoty. Dlouhodobá působnost je sama o sobě zárukou, že RWE dostojí svým závazkům a bude i nadále fungovat tak, jak již funguje několik let. Společnost mimo jiné spolupracuje s charitou Naše dítě a na dlouhodobých projektech se sportovci. RWE plyn sice není nejlevnější, ale s přihlédnutím ke komplexním zákaznickým službám a garanci dlouhodobé stability, jde o správnou volbu. Navíc, v případě nespokojenosti můžete kdykoliv rozvázat smlouvu.

Publikováno: 17. 01. 2013

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: plyn od RWE | plyn RWE | RWE | RWE plyn | tarify RWE