Moped Kentoya Twin Cup: Stylový a houževnatý za každé situace

Moped Kentoya Twin Cup: Stylový a houževnatý za každé situace

Nejen pro rybáře, ale téměř pro každého, kdo potřebuje hbitý, úsporný a svižný dopravní prostředek, se kterým se lze pohybovat na silnici i po nezpevněných cestách, je skvělou volbou moped. Oproti klasickému motocyklu má „motor s pedály“ (moped je zkratkou právě tohoto sousloví) výrazně pevnější rám a odpružená kola. Prostupnost terénem je lepší než u off road skútrů a dech mopedu nedochází ani v prudších kopcích. A po kterém modelu sáhnout? My jsme si vzali na mušku oblíbený moped Twin Cup 50 4T značky Kentoya. Nabízí vynikající poměr ceny, kvality a užitných vlastností.

Jaký řidičák potřebujete?

Moped můžete řídit s řidičským průkazem pro AM, a to od 15 let. OD 1. července 2006 mohou mopedy a malé motocykly s konstrukční rychlostí do 45 km/h řídit i držitelé řidičského oprávnění skupiny B.

Jako doma na každém kilometru

Ačkoliv se na první pohled jeví jako skvělý dopravní prostředek na polní cesty a do lesa, v praxi se vám s ním bude příjemně cestovat kdekoliv. Ve městě oceníte kompaktní charakter, a to nejen při parkování, ale také při kličkování hustou dopravou. S mopedem se dostanete k rybníku stejně dobře jako pro nákup či do práce. Moped Kentoya Twin Cup 50 4T je navíc velmi pěkný na pohled. Dominantními prvky jsou velká 17 palcová kola, dvojice chromovaných „budíků“ - tachometru a otáčkoměru, vysoko umístěný výfuk a pár dalších povedených detailů. Na první pohled budí dojem spolehlivosti a solidnosti. A právě takový je. Pohonnou jednotkou mopedu je čtyřtaktní motor s čtyřstupňovou převodovkou o výkonu 2 kW. Jakkoliv se vám jeví jako nízký, v praxi jsou necelé tři koně zcela dostačující. Moped o hmotnosti 82 kg uveze až 150 kg lidské (i jiné) váhy a do nádrže se vejdou 4 litry pohonných hmot.

Pořiďte si moped na splátky bez akontace

Kentoya nabízí mopedy i na splátky bez akontace a navýšení. Prodejce má vždy skladem všechny náhradní díly a garantuje perfektní servis v rámci celé České republiky. Bližší informace o aktuální nabídce najdete na www.kentoya.cz.

Publikováno: 03. 10. 2017

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: jaký řidičák na moped | kentoya | mopady kentoya