Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Pojištění

Pojištění odpovědnosti pilotů: Kryje škody, které způsobíte na cizím letadle

Propadli jste létání? Letectví je bezesporu vzrušující koníček, který nabízí jedinečné zážitky. Na druhou stranu jde o poměrně rizikový sport. Pomineme-li leteckou katastrofu, v rámci které dojde k totální destrukci letadla, může i menší nehoda způsobená tvrdším přistáním přijít na nemalou částku. Pokud létáte ve vypůjčeném stroji, máme pro vás dobrou zprávu. Pojišťovna ERGO nabízí pojištění pilota s velmi zajímavými parametry.

Pojištění je vhodné pro piloty i instruktory

Pojištění odpovědnosti pilotů slouží ke krytí škod, kterých se pojištěnec dopustí na zapůjčeném stroji. Je určeno pilotům i instruktorům. V případě, že dojde ke škodám způsobeným žákem, pojišťovna škody uhradí. ERGO nabízí velký rozsah pojistného plnění – od 50 000 Kč do 600 000 Kč. Podmínkou je spoluúčast 10 %.

Pojištěnci postupem času získávají slevu (s ohledem na počet prokázaných nalétaných hodin), a to až do výše 20 %. Pokud vás zajímají podrobnější informace, podívejte se na pojistní částky pro pojištění pilotů.

pojisteni-pro-piloty

Pojištění pilotů je k mání ve dvou variantách – Standard (bez připojištění finančních škod) a Plus (s pojištěním finančních škod). Délka trvání je volitelná na dobu určitou a neurčitou s automatickým prodlužováním bez nutnosti podepisování nové smlouvy.

Pojistit se můžete okamžitě

ERGO umožňuje sjednání pojištění pilotů přes internet. Vyřízení je rychlé a zabere vám jen několik minut. Provedete-li platbu kartou, pojištění nabude platnosti okamžitě a vy budete moct vyrazit vzhůru do oblak s pocitem, že za případné škody zodpovídá pojišťovna. Pojištění se vztahuje na letadlo, které je registrováno v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví. Letadlo zároveň nesmí být ve vlastnictví pojištěného.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *