Poker: Pro někoho zábava, pro jiného zdroj obživy

Poker: Pro někoho zábava, pro jiného zdroj obživy

Která karetní hra je v již několik let nejoblíbenější? Na tuto otázku znají správnou odpověď i ti, kteří jinak hazardu nijak neholdují. Je to poker – fenomén, který uchvátil miliony lidí na celém světě. Mladí, staří, muži ženy... někteří ho hrají jen tak pro zábavu, pro jiné se stal zdrojem obživy. A nutno podotknout, že velmi slušným. Mezi nejlepší hráče patří i Češi, kteří si z turnajů odnáší astronomické částky. Chcete mezi patřit i vy?

Úspěšný Čech vyhrál v pokeru milion

Jak hrát poker a vyhrát? Naživo v kamenné herně, anebo pěkně z pohodlí domova online. Na internetový poker nedá dopustit ani český hráč s přezdívkou Tornádo111, který si nedávno v herně PokerStars přišel na rovný milion. Přesněji jeden milion amerických dolarů... Tornádo111 je historicky druhým vítězem. Tím prvním se sta ruský údržbář s přezdívkou sss66666. Předpokládáme, že po výhře původní profese nechal :-)

Naučte se ho hrát i vy

Pokerovou hvězdou se můžete stát každý. Kdo ví, třeba ve váš dřímá talent, o kterém jste doposud neměli ani tušení. Ještě předtím byste se ale měli poker naučit a až poté vyzkoušet své štěstí na turnaji. Vašim průvodcem bude internetový portál Pokerman.cz, kde najdete veškeré důležité informace. Dozvíte se jak hrát poker, jaké strategie uplatnit a nespočet dalších „fíglů“. Ty si následně procvičíte v některé online herně, která nabízí poker zdarma. Na zmíněném tématickém serveru Pokerman.cz na vás čekají profily hráčů, přehledy plánovaných turnajů či recenze proběhlých akcí. Jde o perfektní odrazový můstek do světa pokeru. Dozvíte se jak hrát poker, jaké strategie uplatnit a nespočet dalších „fíglů“. Ty si následně procvičíte v některé online herně, která nabízí poker zdarma. Budete hrát pro zábavu s ostatními zapálenými hráči, aniž byste riskovali ztrátu vkladu.

Kde si zahrát poker zdarma?

Pokud vás poker uchvátí natolik, že si ho budete chtít vyzkoušet (např. populární Texas Holdem poker), zaregistrujte se přes Pokerman.cz na známé internetové platformě PokerStars.com. Otevřou se vám dveře do soukromých turnajů, kde si každý měsíc zahrajete o 1 000 USD. Anebo si zahrajete zdarma, jen tak pro zábavu. Jdete do toho?

Publikováno: 27. 01. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak hrát poker | online poker | texas holdem poker