Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Pořebujete peníze ihned a nevoní vám půjčka? Stále jsou zde zastavárny!

Dostali jste se do složité finanční situace a hledáte způsob, jak si vypůjčit menší či větší částku tak, abyste se příliš nepřeplatili na úrocích? Pokud vám nevyhovuje nabídka bankovních a už vůbec ne nebankovních půjček, zajděte do zastavárny. Ne, nemáme na mysli zapadlý krámek na periferii vašeho města. Nasměrujeme vás do zastavárny, kde vám nabídnou nejvyšší možnou výkupní cenu a to nejen za klasické zastavárenské artikly jako je zlato nebo šperky, ale také za automobil nebo nemovitost.

Online zastavárna funguje non-stop

Zástavy.cz je služba, která funguje jako klasická zastavárna. Do zástavy můžete dát automobil, nemovitost, šperky či drahé kovy a to bez nutnosti prokazování příjmů. K tomu, abyste se dozvěděli přibližnou výkupní cenu, nebudete muset nikam chodit. Stačí vyplnit on-line formulář, na základě kterého bude v co nejkratším čase vypracována cenová nabídka.

Výkupní cena bývá stanovena na základě několika parametrů, které se liší v závislosti na charakteru zastavované věci. V případě zástavy automobilu se cena za výkup pohybuje mezi 60 – 70 % tržní ceny. Obrovskou výhodou je možnost zastavený automobil i nadále využívat.

Nespornou výhodou je také individuální přístup ke klientům. Nepodaří-li se vám splatit částku včas, můžete termín splatnosti za předem stanovený poplatek posunout – zastavenou věc tak budete mít šanci splatit.

Chcete se cenností zbavit nadobro? Prodejte je za hotové!

Výhodnější podmínky u nebankovních společností, ale ani v klasických zastavárnách nenajdete. Peníze dostanete okamžitě a můžete je využít na cokoliv. Pro ty, kteří by o zastavenou věc neměli zájem, je vhodnější přímý výkup. I ten zastavárna Praha umožňuje. Nabízí výkup hodinek, luxusních aut, nemovitostí, drahých kovů a jiných cenností, pro které nemáte využití a potřebujete se jich co nejvýhodněji zbavit.