Pořiďte si e-shop, ve kterém zákazníci rádi nakoupí

Pořiďte si e-shop, ve kterém zákazníci rádi nakoupí

Pohráváte si s myšlenkou na vlastní e-shop, případně už „nějaký“ máte, ale sami cítíte, že to není ono? Předtím, než investujete obrovské částky do systému, který neznáte a můžete s určitostí říct, že v něm jen neutopíte spoustu peněz, zadržte. Existuje i mnohem šetrnější, a přesto velmi efektivní řešení. Obraťte se na profíky ze společnosti Optimato, kteří se reklamě na internetu věnují více než 15 let. Nabízí vyspělé e-shopové řešení, které je v poměru ceny / výkonu bezkonkurenční. Zajímají vás detaily? Měly by...

Responzivní

Šablonový e-shop od Optimato má responzivní design, který je v Čechách stále tak trochu raritou. Stále více lidí ale nakupuje prostřednictvím tabletů a chytrých mobilních telefonů – byla by škoda o tyto zákazníky přijít.

Přehledný

Alfou a omegou je přehlednost a intuitivní ovládání. A to jak pro uživatele, tak i pro administrátory. Základní verze obsahuje filtrování podle ceny a značky, ale je možné ji doplnit také o filtrování podle barev, skladové dostupnosti, technických vlastností a dalších parametrů. Skutečnost, že jde o hotové řešení, však není synonymem pro neměnné. Borci z Optimato vždy vyhoví vašim specifickým potřebám a přizpůsobí rozhraní e-shopu tak, aby bylo maximálně vyhovující. Příkladem budiž možnost pokročilé cenotvorby a konfigurátorů nebo jednoduché doplňování nových funkcí a vlastností.

Vizuálně přitažlivý

Standardní vzhled je vzdušný, moderní a elegantní, nicméně i zde je možnost volby. Chcete-li se odlišit od konkurence, nechte si vypracovat individuální design na míru. Rozhodně neprohloupíte!

Inteligentní

Tím plejáda výhod teprve začíná. Vaši zákazníci budou moct řešit problémy a dotazy v reálném čase prostřednictvím live-chatu. Jistě ocení také možnost diskuze u jednotlivých produktů. Jednoduše je také upozorníte na produkty ve slevě, nové zboží nebo zajímavé akce.

Přizpůsobivý

Samozřejmostí je propojení s dalšími systémy. Ať už jde o účetní, skladové a informační systémy, platební brány nebo dopravce, buďte v klidu. I to e-shop od Optimato umí.

SEO friendly

A protože mít e-shop je jedna věc, ale dostat do něj návštěvníky druhá, spolehněte se na přítomnost širokého spektra funkcí pro SEO a internetový marketing (např. možnost editace URL adres, meta údajů apod.). Tým Optimato vás navíc zdarma zaškolí v obsluze a postará se o pravidelné aktualizace. Díky podpoře marketingového týmu nezůstanete sami! Firma sídlí v Hraci Králové (Technologické centrum - Letiště Hradec Králové), ale spolupracují s ní zákazníci z celé České republiky. Více na www.optimato.cz.

Publikováno: 10. 01. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: eshop hradec králové | šablonový eshop