Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Posuvné dveře – prudce elegantní a vysoce funkční

Bydlení není nafukovací a tak se každého způsobů, který nám může ušetřit pár cenných centimetrů prostoru, chytáme jako tonoucí stébla. Jedním z nich jsou i posuvné dveře, které se pomalu, ale jistě, stávají nedílnou součástí každého moderního interiéru. Důvody, proč se těší stále větší oblibě, jsou hned dva. Nejen, že ušetří tolik potřebné místo, ale zároveň vypadají mnohem elegantněji než klasické křídlové dveře. K instalaci posuvných dveří slouží systém stavebních pouzder a jeden z nich jsme se vám rozhodli představit.

Stavební pouzdra JAP pochází z dílny českého výrobce, který za kvalitu ručí desetiletou zárukou. Co si však pod pojmem „stavební pouzdro“ představit? V podstatě de o jakousi plechovou kapsu, díky které se mohou dveře zasouvat přímo do zdiva. Pouzdra JAP jsou oblíbené díky velmi jednoduché montáži a vyrábí se v několika typech podle použití.

  • Stavební pouzdro JAP standard je určeno pro jednokřídlé posuvné dveře a nachází využití v běžných bytech i kancelářích a administrativních prostorách.
  • Stavební pouzdro JAP komfort pojme dvě dveřní křídla a hodí se do interiéru s vyššími požadavky na širší a světlejší průchod.
  • Stavební pouzdro JAP unibox slouží především k propojení dvou místností (např. koupelny se záchodem)
  • Stavební pouzdro JAP parallel podobně jako varianta „unibox“ umožňuje popojení místností, ovšem pojme dvě dveřní křídla, která se zasouvají paralelně za sebou.

Proč právě stavební pouzdro JAP?

Stavební pouzdra JAP leze zkombinovat s libovolným typem posuvných dveří a výrobce je schopen dodat i systémy atypických rozměrů. Dalším výhodou je velmi snadná manipulace a tichý a plynulý chod, který zajišťují speciální pneumatické brzdy. Krmě toho lze dveře do pouzdra zkombinovat také s elektrickým vypínačem. Objednat si je můžete na eclisse-jap.cz, kde dostanete nejen nejnižší cenu, ale zároveň nebudete muset platit dovoz.