Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Došly vám peníze před výplatou? Máme pro vás řešení!

Dostali jste se do finančních potíží a pomohla by vám i menší suma, ale nevíte, kde ji sehnat? Pokud se váš zaměstnavatel opět opozdil s výplatou, nezoufejte a zažádejte o rychlou a dostupnou půjčku, díky které komplikovanou dobu před výplatou pomůže přečkat. Vyvarujte se půjček od neznámých věřitelů, které často hraničí s lichvou a vsaďte na prověřený mikroúvěr od Ferratum. Skandinávská společnost nabízí atraktivní produkt pro všechny, kteří nemají čas vyřizovat klasický úvěr v bance a vystačí si i s poměrně malou částku. Ne nadarmo se mu přezdívá „půjčka před výplatou“ – většina klientů jej totiž využívá právě v tomto období.

Rychlá půjčka bez úroků, to je Ferratum půjčka

Půjčka od Ferratum je krátkodobý úvěr ve výši 500 až 10 000 Kč se splatností 15, 21 nebo 30 dní, což je vzhledem k její výši tak akorát. Obrovskou výhodou jsou fixní sazby ve výši 20 % z požadované částky. Nemusíte tak složitě počítat navýšení úrokovou sazbou a vždy budete přesně vědět, kolik musíte splatit. Půjčíte-li si tedy na 15 dní 1 000 Kč, vrátíte 1 200 Kč. V rámci první žádosti si lze půjčit maximálně 3 000 Kč, ale s dalšími půjčkami se částka zvyšuje. Ano, hádáte správně, o mikropůjčku lze žádat opakovaně.

Rychleji už to nejde

Realizace půjčky je velmi jednoduchá a hlavně rychlá – stačí vyplnit online forumář s několika nezbytnými údaji a vyčkat, až bude žádost schválena. Ihned poté jsou na váš účet odeslány peníze, které můžete využít dle svého uvážení. Jedinou podmínkou je věk mezi 20 a 65 lety, prověřování registru a výše příjmu se v případě půjčky od Ferratum nekoná.

Výhodná půjčka Ferratum je zkrátka ideální nástroj k překlenutí období před výplatou, kdy vám rozpočet nabourají neočekávané výdaje. Finská společnost Ferratum ji nabízí již od roku 2005 a postupně se rozšířila do téměř všech Evropských zemí. Využít ji můžete i vy!