Vaše dílna si zaslouží to špičkové stroje a zařízení

Vaše dílna si zaslouží to špičkové stroje a zařízení

Provozovatelé zámečnických a kovoobráběcích dílen potřebují ke své práci profesionální vybavení. Pokud se v oboru pohybujete dostatečně dlouho, určitě jste se již na vlastní kůži přesvědčili, do jaké míry má kvalita stroj a zařízení vliv na efektivitu práce i výslednou úroveň výrobků. Bez ohledu na to, zda se činností zabýváte víkendově v rámci volného času, nebo se řemeslem živíte, neváhejte s investicí do pořádného svařovacího stolu a tvářecích strojů.

Pořiďte si svařovací stůl na míru svých potřeb

Správnou volbou jsou svařovací stoly z produkce Company PMX. Karvinská společnost používá moduly o velikosti 500×500×250 mm a 100×500×150 mm, ze kterých sestavuje různé velikosti a tvary pracovní plochy. Zákazníci obvykle poptávají stoly typizované o velikostech 1000×1000 mm a 1500×1000 mm, ale s prázdnou neodejdou ani zájemci o atypický svařovací stůl na míru. V každém případě se mohou spolehnout na pevnou a stavitelnou konstrukci s možností polohování a naklopení karbonitridované pracovní desky. Úctyhodná nosnost až 2 tuny umožňuje práci i s těžkými břemeny.

Nabídka tvářecích strojů a nástrojů pro kovovýrobu

Company PMX vyrábí tvářecí stroje a nástroje, jako jsou odvíječe slitků, rovnačky pásů a plechů, podavače, zakružovačky profilů, trubek a plechu, ohýbačky plechů, profilů a trubek, převíjecí linky a akumulátory pásů, stroje pro manipulaci se slitky a v neposlední řadě jednoúčelové stroje dle požadavků zákazníka. Kromě výroby strojů se můžete na Company PMX obrátit také s požadavkem na automatizované CNC  soustružení a obrábění, dělení materiálu, elektroerozivní obrábění, vrtání ocelových konstrukcí magnetickou vrtačkou a další služby. Otevřené dveře mají také zájemci o pronájem profilovacích linek. Další informace najdete na www.companypmx.cz.

Publikováno: 23. 11. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam