Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Vaše dílna si zaslouží to špičkové stroje a zařízení

Provozovatelé zámečnických a kovoobráběcích dílen potřebují ke své práci profesionální vybavení. Pokud se v oboru pohybujete dostatečně dlouho, určitě jste se již na vlastní kůži přesvědčili, do jaké míry má kvalita stroj a zařízení vliv na efektivitu práce i výslednou úroveň výrobků. Bez ohledu na to, zda se činností zabýváte víkendově v rámci volného času, nebo se řemeslem živíte, neváhejte s investicí do pořádného svařovacího stolu a tvářecích strojů.

Pořiďte si svařovací stůl na míru svých potřeb

Správnou volbou jsou svařovací stoly z produkce Company PMX. Karvinská společnost používá moduly o velikosti 500×500×250 mm a 100×500×150 mm, ze kterých sestavuje různé velikosti a tvary pracovní plochy. Zákazníci obvykle poptávají stoly typizované o velikostech 1000×1000 mm a 1500×1000 mm, ale s prázdnou neodejdou ani zájemci o atypický svařovací stůl na míru. V každém případě se mohou spolehnout na pevnou a stavitelnou konstrukci s možností polohování a naklopení karbonitridované pracovní desky. Úctyhodná nosnost až 2 tuny umožňuje práci i s těžkými břemeny.

Nabídka tvářecích strojů a nástrojů pro kovovýrobu

Company PMX vyrábí tvářecí stroje a nástroje, jako jsou odvíječe slitků, rovnačky pásů a plechů, podavače, zakružovačky profilů, trubek a plechu, ohýbačky plechů, profilů a trubek, převíjecí linky a akumulátory pásů, stroje pro manipulaci se slitky a v neposlední řadě jednoúčelové stroje dle požadavků zákazníka.

Kromě výroby strojů se můžete na Company PMX obrátit také s požadavkem na automatizované CNC  soustružení a obrábění, dělení materiálu, elektroerozivní obrábění, vrtání ocelových konstrukcí magnetickou vrtačkou a další služby. Otevřené dveře mají také zájemci o pronájem profilovacích linek. Další informace najdete na www.companypmx.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *