Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Práce

Prácička.cz – perfektní nástroj pro nezaměstnané i zaměstnavatele

Nezaměstnaní hledají adekvátně placenou pozici a zaměstnavatelé zase schopné zaměstnance, kteří budou svou práci dělat svědomitě. Obě zmíněné skupiny si mohou oddechnout – na českém internetu vznikl nový pracovní portál, který, na rozdíl od většiny konkurenčních projektů, není jen sběrnou inzerátů s nabídkou volných pracovních míst. Jmenuje se Prácička.cz a my vám prozradíme, proč hledat práci (anebo zaměstnance) právě zde.

Bohatá nabídka volných pracovních míst a brigád

V současné době je na serveru Prácička.cz více než 21 tis. inzerátů, které zahrnují volné pracovní pozice i brigády. Vyhledávání je intuitivní a nabídky lze filtrovat podle lokality, oboru a platového ohodnocení. Můžete si vybrat také mezi nabídkami personálních agentur, firem a úřadů práce. Úřady práce mají navíc vlastní sekci, ve které najdete veškeré kontaktní informace všech poboček v České republice.

Na vybrané inzeráty můžete rovnou odpovědět i bez registrace, nicméně registrací získáte přístup k uživatelskému účtu a budete si moct ukládat oblíbené a navštívené nabídky.

Zájemci o práci nebo brigádu mohou pracovní portál Prácička.cz využívat zcela zdarma. Placené jsou pouze inzeráty typu EXKLUSIV, které jsou určeny pro vážné zájemce o práci. Inzerát se zobrazí hned poté, co jej aktivujete kódem v příchozí SMS zprávě. Někteří zaměstnavatelé tyto placené inzeráty využívají k odfiltrování nerelevantních nabídek.

Příležitost, jak získat kvalitní pracovní sílu

Zaměstnavatelé, kteří hledají nové pracovníky, mohou své nabídky vkládat zcela zdarma. Mnohem efektivnější jsou ale výše zmíněné placené inzeráty EXKLUSIV. Na tyto nabídky totiž reagují pouze lidé, kteří mají o nabízenou pozici skutečně zájem a nestanete, že se v e-mailové schránce nahromadí stovky nerelevantních životopisů. Neméně zajímavá je i možnost topování inzerátů, která nabídku posune dopředu před neplacené nabídky.

Komplexní informace o tom, jak získat práci

Nemáte-li s hledáním práce žádné zkušenosti, nepřehlédněte sekci „poradna“. V informačně hodnotných článcích se dozvíte jak se připravit na pracovní pohovor, jak správně napsat životopis nebo jak zvládnout první dny v novém zaměstnání. Díky pracovnímu portálu Prácička.cz vás nic nezaskočí!