Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Praha letiště parkování: máme možnost zaparkovat levně u terminálu pražského letiště?

Pokud jste už někdy parkovali na letišti, víte, že to není snadné. Máte ve vašem filtru nastavenou kombinaci: Praha letiště parkování? Třeba vám tento článek pomůže.

Jet na letiště vlastním autem je velmi pohodlné a praktické. Existují i jiné varianty?

Pokud se chystáte odletět ze země, existuje jen několik možností, odkud to lze. Když tedy nevezmeme do úvahy situaci, že máte soukromé letadlo zaparkované na jednom z menších terminálů rozmístěných po České republice. Bavíme se o klasickém cestování do zahraničí, které lze realizovat jen z několika letišť. Především z toho pražského.  Každý rok z něj  odletí a naopak na něj přiletí miliony turistů.

Jak se na letiště dostat?  Jedním z oblíbených způsobů, jak se ocitnout u odletové haly, je využití letištního transferu. Jde o speciální typ přepravy, kdy si objednáte odvoz a specializovaná společnost vás odveze. Pak tu máme pravidelný  autobusový spoj, městskou  hromadnou dopravu a  klasické, nebo alternativní taxíky. Dalším  oblíbeným řešením, jak se dostat na letiště, je požádat někoho blízkého, aby nás odvezl. Všechny tyto možnosti jsou samozřejmě dobré a není na nich nic špatného. Nicméně několik drobných  mínusů tady je. Především  to, že musíme náš odjezd svěřit do rukou někoho jiného. Ideálním pomocníkem proto vždy bude auto. Z centra Prahy se jím na letiště dostaneme zhruba za 30 minut. Asi se shodneme, že se jedná  nejlepší způsob dopravy

Má totiž několik zásadních výhod, mezi které patří:

  • Možnost naplánovat trasu i čas odjezdu podle svého.
  • Nižší náklady oproti cestě taxislužbou.
  • Skutečnost, že je  výrazně rychlejší a pohodlnější než veřejná doprava.

Každopádně i auto má jednu velkou nevýhodu, kterou nemůžeme přehlížet. Je s ním potřeba někde zaparkovat. A to nemusí být zrovna jednoduchý úkol. Řešení však existuje.

Mezi nejlepší parkovací možnosti patří neoficiální parkoviště!

Proč? Jde o nejlevnější možnost, jak naše auto bezpečně zaparkovat a přitom si užít pohodlí vlastní dopravy. Neoficiální parkoviště neznamená nelegální nebo podezřelé. Jde jen o parkoviště, které neprovozuje přímo společnost letiště Praha.

Oficiální parkoviště nejsou určeny k dlouhodobému stání a hrozí odtah. V oficiálních parkovacích domech lze sice parkovat dlouhodobě, ale cena bude zhruba trojnásobná oproti  parkingu neoficiálnímu.

Proto patří parkování na neoficiálním parkovišti k jedné z nejlepších variant. Je více než příjemné se vrátit z dovolené, nasednout do vlastního auta a odjet směr domov.

A co si myslíte o parkování na neoficiálním parkovišti vy? Napište nám své zkušenosti do komentáře!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Při parkování využívám většinou bezplatné parkoviště v okolí letiště a k terminálu se dopravím přes mhd. V minulosti jsem využil taky srovnavač parkingunit, ale nejraději bych našel nějaké bezplatné místo kdy bych auto bezpečně uložil.