Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Představte si život bez daně z příjmu

Daňové přiznání byste už měli mít dávno odevzdané a jistě víte, kolik budete muset platit státu za své příjmy. I přesto, že využíváte paušální zdanění, vás mohou daně z příjmu vyjít velmi draze. Připočítejte si k tomu náklady za vedení účetnictví a soustu stresu kvůli neustálému papírování a formalitám. A teď si zkuste přestavit situaci, kdy nebudete muset odvádět daň z příjmu, ani si vést účetnictví. Byl to jen sen? Nikoliv, právě jste se nevědomky podívali do takzvaného daňového ráje. Vítejte ve světě, kde stát podnikání nevykořisťuje.

Založte si offshore společnost a vyhněte se daním

Chcete se vyhnout daním i vy? Je to snadné, stačí, když si založíte offshore společnost. Nikdy jste tento pojem neslyšeli a vrtávám v hlavě, o co, že se vlastně jedná? Offshore společnosti jsou firmy, které mají své sídlo společnosti v daňovém ráji a jsou oproštěny mnoha povinností, které jsou pro české s.r.o. nebo a.s. nutností. Daňové ráje totiž nevyžadují vedení účetnictví ani podávání daňového přiznání. Většinou zde neexistují ani dědické a darovací daně. Úřady do dění ve společnosti zasahují jen minimálně a vám se podaří snížit provozní náklady. Založit offshore společnost přitom není tak složité.

Založení offshore společnosti

Jste pevně rozhodnutí, že přesunete své podnikání za hranice a sídlem vaší zbrusu nové offshore společnosti se stane některý z daňových rájů? Pakliže se neorientujete v zákonech dané země, nechte si společnosti založit na míru profesionální firmou. Vyplatí se také připlatit si za pravidelný monitoring situace v dané zemi. Pokud se totiž chcete naplno věnovat svému byznysu, nebudete mít čas řešit, zda se změnila nějaká novela či nikoliv.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *