Přeprava strojů i stěhování celých továren – to je AIS EURELO

Přeprava strojů i stěhování celých továren – to je AIS EURELO

Přišlo vám až doposud složité přestěhování se z bytu do bytu, či třeba stěhování piana? Pokud jste nyní v situaci, kdy musíte přestěhovat celou továrnu, nebo velké stroje, víte, že až teď přichází ten skutečný oříšek. Avšak nemusí to být zas tak těžké, jestliže si na stěhování strojů najmete odborníky. Přesun strojních zařízení je poměrně složitá logistická operace. Výrobní firmy na ni nebývají připraveny. Chybí vhodná manipulační technika, přepravní technika i zkušenosti. Přeprava strojů a nadrozměrného nákladu se řídí mnoha pravidly, která je nutné dodržovat, a hodí se též know-how s touto činností. Přeprava strojů svépomocí se obvykle prodraží. Odborníci, jaké najdete v AIS EURELO, šetří náklady, zrychlují celý proces stěhování, zajišťují též bezpečnost přesunu.

Přestěhujte svůj závod s odborníky na přesun strojních zařízení

AIS EURELO pomáhá firmám naleznout vhodná zvedací a logistická řešení při stěhování strojů a celých továren v mezinárodním kontextu. Domluvit si máte možnost přesun jednoho stroje, většího množství stojů, ale i kompletně celé dílny či výrobního závodu. Firma má zkušenosti s přesuny na krátké i dlouhé vzdálenosti, taktéž do jiných zemí. Specializuje se zejména na strojírenství a elektrotechniku, včetně technického a komplexního zvedání, správu CDM a další služby s tím související.

Každé stěhování závodu je na klíč

Díky profesionálnímu přístupu a dlouholetým zkušenostem firmy se i z pro vás dříve nepředstavitelného stěhování stane standardní operace. V AIS EURELO vám jako zákazníkovi přidělí projektového manažera, který naplánuje a následně zorganizuje celý proces stěhování. Stroje jsou u vás na místě odinstalovány, naloženy na přepravní techniku, bezpečně přepraveny, včetně zařízení všech formalit, nakonec pak na místě instalovány, spolu s přípravou podlah pro instalaci strojů a jejich upevnění za pomoci jádrového vrtání.

O firmě AIS EURELO

Na transport průmyslových zařízení se AIS EURELO specializuje již 40 let. Má rozsáhlé znalosti přepravy strojů v mezinárodním kontextu. Společnost pracovala pro celé spektrum odvětví, mezi jimiž nechybí třeba farmaceutické společnosti a celá řada výrobních firem.

Publikováno: 05. 07. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam