Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Přestaňte se válet za pecí a vylepšete si bydlení unikátními samolepkami

S nástupem jara se začínáme zabývat činnostmi, na které jsme v průběhu zimních měsíců neměli ani pomyšlení. Nic už nás nedrží v posteli nebo u televize a s vervou se pouštíme do další etapy zútulňování bydlení. Čeká-li vás letos malování, využijte příležitosti a vyzdobte si čerstvě vymalovanou stěnu moderními interiérovými prvky – samolepkami na stěnu. Sledujete-li aktuální trendy v oblasti bytového designu, určitě vám neuniklo, že se těší obrovské oblibě. Není divu, jejich aplikace je skutečně velmi jednoduchá a efekt velmi výrazný. Díky obrovskému spektru nejrůznějších motivů je lze umístit prakticky do každého interiéru. Skutečně nezáleží na tom, zda se vaše bydlení nese v minimalistickém stylu, nebo z něj naopak dýchá retro. Dříve nebo později určitě najdete takové samolepky na zeď, které jsou pro vaše bydlení jako stvoření.

A abyste nemuseli hledat příliš dlouho, vydejte se na virtuální prohlídku internetového obchodu se samolepkami SamolepkyNaZeď.cz. Ten nabízí skutečně unikátní dekorace na stěnu, které jinde neseženete – prodejce si je totiž sám vyrábí a díky tomu je může nabídnout za velmi výhodnou cenu. Pokud vám připadá, že u každého prodejce vídáte stále ty samé motivy, budete spokojení. Výrobky jsou navíc velmi kvalitní a lze je aplikovat i na lednice, skříně, obklady, dlažbu, okna a další typy povrchů. S výběrem barvy na stěnu vám sice neporadíme, ale útěchou pro vás může být fakt, že samolepky můžete kdykoliv odlepit a opětovně nalepit – třeba na úplně jiné místo.

Pokud vám samolepící tapety na stěnu z nějakého důvodu nesedí a přesto se vám líbí jejich unikátní design, vsaďte na šablony na malování na zeď. Aplikace je stejně jednoduchá, jako v případě samolepek. Stačí když samolepící šablonu přilepíte na zeď a přejedete válečkem s vybranou barvou. Po odstranění šablony zbude na stěně krásný motiv, který byste štětcem namalovali jen stěží.

Internetový obchod SamolepkyNaZeď.cz má 100% hodnocení uživatelů a pyšní se prestižním certifikátem serveru Heureka.cz. Rozhodnete-li se svůj domov vylepšit, můžete se spolehnout na expedici do 24 hodin. Při objednávce nad 1 200 Kč navíc neplatíte poštovné a vždy dostanete malý dárek.