Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Při opravě komunikace se neobejdete bez dopravního značení

Chystáte se na opravu silnice nebo příjezdové komunikace k vašemu domu? Pak budete potřebovat projekt dopravně inženýrského opatření (tzv. DIO), který následně odsouhlasí odbor dopravy. Poté se můžete pustit do práce, ovšem pouze za předpokladu, že v místě nainstalujete patřičné dopravní značení. Ale kde se po něm poohlédnout? Značky si můžete koupit i pronajmout, což je pro jednorázovou akci mnohem výhodnější.

Vyhraďte si dostatek času na vyřizování

Bez ohledu na to, zda budete realizovat opravu příjezdové cesty, nebo veřejné komunikace, musíte v prvé řadě zajistit všechny potřebné doklady. Zmíněný projekt dopravně inženýrského opatření musí schválit a potvrdit příslušný orgán PČR. Počítejte však s tím, že to může nějakou dobu trvat. S prací lze začít až v momentě, kdy budete mít všechny dokumenty v pořádku.

Kdo vám prodá/pronajme dopravní značení?

Představa, že dopravní značení seženete v hobby marketu, je poněkud úsměvná. Takto to bohužel nechodí, ale nic vám nebrání v tom, abyste se obrátili na některého ze specializovaných prodejců. Například na společnost TOP Znak, která zajišťuje prodej i pronájem dopravní značky, a navíc vám vyjde vstříc i v souvislosti s dalšími prvky – semafory, zpomalovacími prahy, dopravními zrcadly, parkovacími zábranami apod.

TOP Znak zároveň aplikuje vodorovné dopravní značení, a to ručně i strojově. Vše v souladu s technologickými podmínkami, které jsou předpokladem kvalitního a dlouhotrvajícího výsledku.

Kdo dopravní značení nainstaluje?

Dopravní značení musí být nainstalováno v souladu s předpisy. Musí odpovídat projektu a neomezovat provoz. Ani s tím si však nemusíte lámat hlavu, protože se o vše postará firmy, která vám značky pronajme.

Pokud vás zajímají bližší informace o službách, aktuální ceny a reference spokojených klientů, pokračujte na www.topznak.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *