Nemocniční prostředí mění barvy…

Nemocniční prostředí mění barvy…

Kdo se ocitl naráz v nemocnici a musel v ní strávit několik dnů, ne-li měsíců, dá nám za pravdu, že nemocniční bílé sterilní zdi mu na klidu nepřidaly. Jenže doba jde dopředu a i nemocniční zařízení se aklimatizuje. Zdi dostávají nové barevné odstíny, kdy vede nejvíce zelená, případně žlutá. Proč nejvíce zelená? Na to existuje jednoduchá odpověď. Psychology a dalšími odborníky na duši je při psychických problémech doporučován pohled do zeleně. A nemusí to být jen příroda, nýbrž i barevně vyvedené nemocniční zdi pokojů. A k tomu se přidává v poslední době i barevné oblečení zdravotních sestřiček.

Barevné sesterské haleny

Tyto haleny nejsou již jen v obligátní modro-bílé barvě jako kdysi, ale po nemocničních prostorách pobíhají sestřičky v barevném oblečení. Jakoby se na nás zároveň usmálo sluníčko! Sesterské haleny s moderně tvarovaným výstřihem a bočními rozparky mohou být v různých barvách, například v žluté, červené, zelené, růžové, ale i klasicky bílé. Nechybí ani náprsní kapsa či boční kapsy, které jsou pro sestřičky nepostradatelné.

Pracovní oblečení komfortního střihu

Zdravotnické haleny patří mezi praktické a žádané pracovní oblečení. Díky preciznímu střihu, který dodává oblečení vzdušnost a volnost, jsou velmi oblíbené. Navíc je možno vybírat i z různých potisků. Důležitým atributem je to, že při výrobě bylo myšleno na odolnost proti potu a těžké pracovní zátěži. Jedná se o velmi vkusné a moderní kousky, které budou ozdobou každého šatníku a každé věkové skupiny.

Naběhané kilometry za směnu!

Zdravotní sestřičky naběhají doslova spoustu kilometrů po nemocničních chodbách. A proto musejí volit i vhodnou obuv pro zdravotní sestry. V současné době existuje značná nabídka obuvi, ať to jsou sandále, pantofle s plnou špičkou nebo klasická zdravotní obuv. Doporučujeme korkovou stélku, která je kvůli naprostému komfortu při nošení navíc potažena jemnou kůží. Dobrá bota je základ, natož když splňuje nejnáročnější požadavky a zajistí pohodlí i při několikahodinové práci.

Publikováno: 25. 07. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Adam