Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Nemocniční prostředí mění barvy…

Kdo se ocitl naráz v nemocnici a musel v ní strávit několik dnů, ne-li měsíců, dá nám za pravdu, že nemocniční bílé sterilní zdi mu na klidu nepřidaly. Jenže doba jde dopředu a i nemocniční zařízení se aklimatizuje. Zdi dostávají nové barevné odstíny, kdy vede nejvíce zelená, případně žlutá. Proč nejvíce zelená? Na to existuje jednoduchá odpověď. Psychology a dalšími odborníky na duši je při psychických problémech doporučován pohled do zeleně. A nemusí to být jen příroda, nýbrž i barevně vyvedené nemocniční zdi pokojů. A k tomu se přidává v poslední době i barevné oblečení zdravotních sestřiček.

Barevné sesterské haleny

Tyto haleny nejsou již jen v obligátní modro-bílé barvě jako kdysi, ale po nemocničních prostorách pobíhají sestřičky v barevném oblečení. Jakoby se na nás zároveň usmálo sluníčko! Sesterské haleny s moderně tvarovaným výstřihem a bočními rozparky mohou být v různých barvách, například v žluté, červené, zelené, růžové, ale i klasicky bílé. Nechybí ani náprsní kapsa či boční kapsy, které jsou pro sestřičky nepostradatelné.

Pracovní oblečení komfortního střihu

Zdravotnické haleny patří mezi praktické a žádané pracovní oblečení. Díky preciznímu střihu, který dodává oblečení vzdušnost a volnost, jsou velmi oblíbené. Navíc je možno vybírat i z různých potisků. Důležitým atributem je to, že při výrobě bylo myšleno na odolnost proti potu a těžké pracovní zátěži. Jedná se o velmi vkusné a moderní kousky, které budou ozdobou každého šatníku a každé věkové skupiny.

Naběhané kilometry za směnu!

Zdravotní sestřičky naběhají doslova spoustu kilometrů po nemocničních chodbách. A proto musejí volit i vhodnou obuv pro zdravotní sestry. V současné době existuje značná nabídka obuvi, ať to jsou sandále, pantofle s plnou špičkou nebo klasická zdravotní obuv. Doporučujeme korkovou stélku, která je kvůli naprostému komfortu při nošení navíc potažena jemnou kůží. Dobrá bota je základ, natož když splňuje nejnáročnější požadavky a zajistí pohodlí i při několikahodinové práci.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *