Připojte se k LQZ a začněte podnikat naplno

Připojte se k LQZ a začněte podnikat naplno

Peníze jsou sice již dlouho hybnou silou světa, ale nutno podotknout, že vždy tomu tak nebylo. Ještě předtím, než jsme jako prostředek směny začali využívat mince a bankovky, naši předkové vyměňovali zboží za služby či jiné zboží a naopak. Směnný obchod, neboli barter, je považován za základní typ kompenzačního obchodu a kdysi představoval jedinou možnost, jak transakci uskutečnit. V průběhu času ustoupilo bártrování do pozadí a znovu se dostalo do středu zájmu v koloniální éře. V dnešní době je považováno za jedinou účinnou obranu proti neplatičům, při čemž nabízí i jiné výhody, které z něj dělají velmi atraktivní způsob obchodování.

Výhody a nevýhody směnného obchodu

Barter umožňuje nakupovat bez cash flow, vyskladnit sklady a citelně snížit náklady. Dostanete se díky němu na nové trhy a budete moct směnit nepotřebné zboží, které vám leží na skladě. Samozřejmostí je již zmíněná prevence před platební neschopností, se kterou se setkáváme dnes a denně.

Co se nevýhod týče, jde spíše o neznalost možností, které barter nabízí a účtování barteru. Problém by mohl nastat i s hledáním vhodného obchodního partnera. Ten ovšem řeší systém LQZ.

Co je to LQZ?

Podstatou LQZ je poskytování informací o vhodných obchodních příležitostech, které pro účastníky vyhledává informační systém JOKR. Členem se můžete stát i vy a to velmi jednoduše. Jediné, co musíte udělat, je uzavřít smlouvu o vstupu do LQZ a okamžitě budete zaregistrováni do databáze. Členství je placené - hradí se roční účastnický poplatek, který je ovšem ve srovnání s cenou nových příležitostí zanedbatelný. LQZ vám otevře nevídané možnosti a pomůže zefektivnit vaše podnikání.

Publikováno: 22. 12. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: barter | lqz