Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Připojte se k LQZ a začněte podnikat naplno

Peníze jsou sice již dlouho hybnou silou světa, ale nutno podotknout, že vždy tomu tak nebylo. Ještě předtím, než jsme jako prostředek směny začali využívat mince a bankovky, naši předkové vyměňovali zboží za služby či jiné zboží a naopak. Směnný obchod, neboli barter, je považován za základní typ kompenzačního obchodu a kdysi představoval jedinou možnost, jak transakci uskutečnit. V průběhu času ustoupilo bártrování do pozadí a znovu se dostalo do středu zájmu v koloniální éře. V dnešní době je považováno za jedinou účinnou obranu proti neplatičům, při čemž nabízí i jiné výhody, které z něj dělají velmi atraktivní způsob obchodování.

Výhody a nevýhody směnného obchodu

Barter umožňuje nakupovat bez cash flow, vyskladnit sklady a citelně snížit náklady. Dostanete se díky němu na nové trhy a budete moct směnit nepotřebné zboží, které vám leží na skladě. Samozřejmostí je již zmíněná prevence před platební neschopností, se kterou se setkáváme dnes a denně.

Co se nevýhod týče, jde spíše o neznalost možností, které barter nabízí a účtování barteru. Problém by mohl nastat i s hledáním vhodného obchodního partnera. Ten ovšem řeší systém LQZ.

Co je to LQZ?

Podstatou LQZ je poskytování informací o vhodných obchodních příležitostech, které pro účastníky vyhledává informační systém JOKR. Členem se můžete stát i vy a to velmi jednoduše. Jediné, co musíte udělat, je uzavřít smlouvu o vstupu do LQZ a okamžitě budete zaregistrováni do databáze. Členství je placené – hradí se roční účastnický poplatek, který je ovšem ve srovnání s cenou nových příležitostí zanedbatelný. LQZ vám otevře nevídané možnosti a pomůže zefektivnit vaše podnikání.

Štítky