Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Jak vám pomůže renomovaná advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin?

Služby dobrého advokáta se čas od času hodí každému. A pro mnohé je spolupráce s advokátní kanceláří na denním pořádku. Své o tom vědí kvalifikovaní zaměstnanci známé pražské advokátní kanceláře JUDr. Zdeněk Koschin, kteří zajišťují komplexní právní, daňový a účetní servis. Chcete-li mít po boku opravdové odborníky, čtěte dál.

Najít špičkového advokáta není snadné. Ale jakmile na něj narazíte, váš život bude mnohem jednodušší. Advokát Praha JUDr. Zdeněk Koschin patří k pražské špičce. Zabývá se poskytováním služeb v oblastech ústavního, obchodního, trestního, správního, daňového, občanského, rodinného a pracovního práva. Společně se zkušenými daňovými asistenty servis rozšířil také o kompletní účetní a daňové služby.

Účetnictví, personalistika a daňové právo

Jen málokdo si troufá souběžně s vlastním podnikáním také na účetní agendu. Chcete-li se vyhnout komplikacím způsobených neznalostí nebo nepozorností, svěřte agendu někomu kompetentnímu, Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin se stará účetnictví či daňové evidence neplátců i plátců DPH. Poskytuje poradenství, zajišťuje průběžný daňový dohled a další potřebné služby.

V rámci personální agendy zajišťuje zpracování mezd a ostatní související úkony jako měsíční zpracování a výpočty, odvody záloh, roční zúčtování daně z příjmu i přihlášky a odhlášky zaměstnanců.

Komplexní služby v oblasti daňového práva zahrnují DPH, daň z příjmů, správu daní a poplatků a zastupování subjektů před státními orgány.

Proč si vybrat právě JUDr. Koschina?

Obrátíte-li se na advokátní kancelář JUDr Zdeňka Koschina, dostane se vám individuálního přístupu, a to bez ohledu na rozsah využitých služeb. Pražská advokátní kancelář nedělá rozdíly mezi „malými“ zákazníky a velkými firmami.

JUDr. Zdeněk Koschin založil advokátní kancelář před více než 20 lety a před tím se věnoval podnikové praxi. Více se o něm a jeho rodové tradici dočtete na www.koschin.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *