Jak vám pomůže renomovaná advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin?

Jak vám pomůže renomovaná advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin?

Služby dobrého advokáta se čas od času hodí každému. A pro mnohé je spolupráce s advokátní kanceláří na denním pořádku. Své o tom vědí kvalifikovaní zaměstnanci známé pražské advokátní kanceláře JUDr. Zdeněk Koschin, kteří zajišťují komplexní právní, daňový a účetní servis. Chcete-li mít po boku opravdové odborníky, čtěte dál. Najít špičkového advokáta není snadné. Ale jakmile na něj narazíte, váš život bude mnohem jednodušší. Advokát Praha JUDr. Zdeněk Koschin patří k pražské špičce. Zabývá se poskytováním služeb v oblastech ústavního, obchodního, trestního, správního, daňového, občanského, rodinného a pracovního práva. Společně se zkušenými daňovými asistenty servis rozšířil také o kompletní účetní a daňové služby.

Účetnictví, personalistika a daňové právo

Jen málokdo si troufá souběžně s vlastním podnikáním také na účetní agendu. Chcete-li se vyhnout komplikacím způsobených neznalostí nebo nepozorností, svěřte agendu někomu kompetentnímu, Advokátní kancelář JUDr. Zdeněk Koschin se stará účetnictví či daňové evidence neplátců i plátců DPH. Poskytuje poradenství, zajišťuje průběžný daňový dohled a další potřebné služby. V rámci personální agendy zajišťuje zpracování mezd a ostatní související úkony jako měsíční zpracování a výpočty, odvody záloh, roční zúčtování daně z příjmu i přihlášky a odhlášky zaměstnanců. Komplexní služby v oblasti daňového práva zahrnují DPH, daň z příjmů, správu daní a poplatků a zastupování subjektů před státními orgány.

Proč si vybrat právě JUDr. Koschina?

Obrátíte-li se na advokátní kancelář JUDr Zdeňka Koschina, dostane se vám individuálního přístupu, a to bez ohledu na rozsah využitých služeb. Pražská advokátní kancelář nedělá rozdíly mezi „malými“ zákazníky a velkými firmami. JUDr. Zdeněk Koschin založil advokátní kancelář před více než 20 lety a před tím se věnoval podnikové praxi. Více se o něm a jeho rodové tradici dočtete na www.koschin.cz.

Publikováno: 10. 07. 2017

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: advokát praha | advokátní kancelář praha