Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Privátní vířivka a bowling na vás čekají v hotelu v Ostravě

Potřebujete si trochu odpočinout? Plánujete nějaký prodloužený víkend, nebo třeba jenom víkend na dvě noci, a přemýšlíte, kam se vydat? Doporučujeme Ostravu. Tohle místo má co nabídnout a v dobrém hotelu si užijete relaxaci se vším všudy.

Víkend plný relaxace nabízí všem zájemcům například hotel Ostrava s názvem Jan Maria****. Pojmenovaný je podle bývalé šachty, která se v objektu kdysi nacházela. Nachází se nedaleko centra města a poskytuje vynikající zázemí nejen pro víkendové pobyty, nýbrž také pro teambuildingy, firemní akce či svatební hostiny. Zpět ale k víkendovým pobytům.

Rezervujte si speciální pobytový balíček na víkend

Víkendoví zákazníci, kteří touží po relaxaci, jsou v hotelu častí, proto zde pro ně mají nachystané speciální pobytové balíčky. Pro páry je skvělý například romantický balíček, jehož součástí je 6chodové degustační menu, privátní vířivka na 60 minut, snídaně a malý sekt na pokoji při příjezdu.

Pokoje jsou vybavené trezorem, minibarem, LED televizí, vysoušečem vlasů, Wi-Fi připojením, telefonem s přímou volbou a některé mají také klimatizaci. K dispozici je celkem 22 pokojů, z nich 13 je dvojlůžkových.

Nudit se v hotelu nebudete

Když už budete v Ostravě, určitě stojí za to si prohlédnout toto krásné město. Kdyby ale bylo ošklivě, nebo se vám vůbec nechtělo ven, zůstaňte prostě na hotelu, zabavíte se zde dostatečně. Přímo v hotelu si lze zahrát bowling, mají zde také fitness, kde si zacvičíte.

Potěšte své chuťové buňky

Součástí hotelu je i restaurace Ostrava. V zimě tu hoří krb, v létě zapínají klimatizaci, takže je tady vždy příjemná atmosféra. V poledne se podávají 2-3 druhy poledního menu, samozřejmostí jsou sezónní speciality jako nejrůznější ryby, masa, zvěřina apod. K odpočinku totiž dobré jídlo patří. Tak neváhejte a přijeďte si odpočinout do Ostravy.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *