Privátní vířivka a bowling na vás čekají v hotelu v Ostravě

Privátní vířivka a bowling na vás čekají v hotelu v Ostravě

Potřebujete si trochu odpočinout? Plánujete nějaký prodloužený víkend, nebo třeba jenom víkend na dvě noci, a přemýšlíte, kam se vydat? Doporučujeme Ostravu. Tohle místo má co nabídnout a v dobrém hotelu si užijete relaxaci se vším všudy. Víkend plný relaxace nabízí všem zájemcům například hotel Ostrava s názvem Jan Maria****. Pojmenovaný je podle bývalé šachty, která se v objektu kdysi nacházela. Nachází se nedaleko centra města a poskytuje vynikající zázemí nejen pro víkendové pobyty, nýbrž také pro teambuildingy, firemní akce či svatební hostiny. Zpět ale k víkendovým pobytům.

Rezervujte si speciální pobytový balíček na víkend

Víkendoví zákazníci, kteří touží po relaxaci, jsou v hotelu častí, proto zde pro ně mají nachystané speciální pobytové balíčky. Pro páry je skvělý například romantický balíček, jehož součástí je 6chodové degustační menu, privátní vířivka na 60 minut, snídaně a malý sekt na pokoji při příjezdu. Pokoje jsou vybavené trezorem, minibarem, LED televizí, vysoušečem vlasů, Wi-Fi připojením, telefonem s přímou volbou a některé mají také klimatizaci. K dispozici je celkem 22 pokojů, z nich 13 je dvojlůžkových.

Nudit se v hotelu nebudete

Když už budete v Ostravě, určitě stojí za to si prohlédnout toto krásné město. Kdyby ale bylo ošklivě, nebo se vám vůbec nechtělo ven, zůstaňte prostě na hotelu, zabavíte se zde dostatečně. Přímo v hotelu si lze zahrát bowling, mají zde také fitness, kde si zacvičíte.

Potěšte své chuťové buňky

Součástí hotelu je i restaurace Ostrava. V zimě tu hoří krb, v létě zapínají klimatizaci, takže je tady vždy příjemná atmosféra. V poledne se podávají 2-3 druhy poledního menu, samozřejmostí jsou sezónní speciality jako nejrůznější ryby, masa, zvěřina apod. K odpočinku totiž dobré jídlo patří. Tak neváhejte a přijeďte si odpočinout do Ostravy.

Publikováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam