Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Chystáte se na veletrh nebo reklamní akci? Pak vsaďte na švédské prezentační systémy Mark Bric!

Většina z nás se stále více zaměřuje především na online marketing a pomalu zapomínáme, že je stále velmi důležitá „offline“ propagace. V závislosti na vaší cílové skupině se leckdy bez hmatatelné reklamy dokonce vůbec neobejdete. Ať už se však chystáte na veletrh nebo reklamní akci, případně potřebujete reklamní poutač či jiný prezentační systém, vždy se můžete obrátit na společnost Activity promotion, která se na prodej prezentačních systémů a reklamních produktů pro podporu prodeje specializuje. Proč vsadit právě na ni? Ne nadarmo se říká, že právě první vteřiny rozhodují, zda se z potencionálního zákazníka stane kupující, nebo si naopak vytvoří negativní dojem.

Activity promotion je česká firma, která prodává roll-up a pop-up stěny, prezentační pulty, promo stolky, veletržní a výstavní stánky, výstavní expozice, paravany, reklamní stojany a další reklamní systémy, které byste mohli v rámci propagace využít.

Mezi zákazníky patří nejen reklamní agentury, které potřebují prezentační systémy a materiály pro vlastní tvorbu reklamy, ale také konkrétní firmy, organizace a menší živnostníci. Všichni mohou očekávat individuální přístup, který je v oblasti reklamy nezbytný a zákazníci, kteří nemají jasnou představu o finální podobě reklamy pak mohou využít odborného poradenství. Specialisté z firmy Activity promotion vám poradí ve výběru konkrétního reklamního systému, koncepce textu a zpracují pro vás grafický návrh potisku.

Activity promotion je výhradním dovozcem vysoce kvalitních reklamních systémů, které vyrábí švédská firma Mark Bric a nabízí plný záruční a informační servis. Výrobky Mark Bric vynikají precizním zpracováním a jednoduchou obsluhou a prodávají se ve více než 70-ti zemích světa. Prezentační systémy se velmi snadno udržují a výrobce na ně poskytuje desetiletou záruku. Prohlédnout si je můžete na živo v pražské, brněnské nebo bratislavské vzorkovně, případně hned teď v e-shopu shop.activity.cz.

Reklamní systémy