Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Kde hledat nebankovní společnosti poskytující kvalitní půjčky?

Jak si počínat, když se neobejdete bez půjčky a v banka vám nenabídne vhodné řešení nebo se k vám rovnou obrátí zády? Do této situace se můžete dostat i vy a pokud vám nevyhovuje nabídka bankovních úvěrových produktů, nebo vás naopak bankovní věřitelé shledají jako nežádoucího klienta (nízká bonita, záznam v registru dlužníků), nezbude vám, než se poohlédnout po alternativě v podobě nebankovní půjčky. A my vám prozradíme, které nebankovní společnosti vám opravdu půjčí a nebudou vyžadovat vysoké poplatky předem.

Malé půjčky před výplatou – dostanete je i bez registru a příjmu

Někdy stačí k záchraně rodinného rozpočtu málo, třeba jen několik tisíc korun. A pro tyto nepříjemné situace jsou ideální malé nebankovní půjčky před výplatou, jejichž úvěrový rámec se pohybuje od několika set do několika tisíc korun.

Vzhledem k nízkému úvěrovému rámci se obejdete bez potvrzení o příjmu a u většiny věřitelů se nemusíte bát ani toho, že bude žádost zamítnuta kvůli negativním záznamům v registru dlužníků. Mezi nevýhody těchto půjček patří vysoká RPSN (řádově až několik tisíc procentních bodů) a krátká doba splatnosti (obvykle 1 – 30 dní s možností prodloužení za fixní poplatek).

Mezi nejoblíbenější malé nebankovní půjčky patří Ferratum, CreditOn, Kredito24, Omega Půjčka, Money Now či Zaimo půjčka.

Klasické nebankovní půjčky od renomovaných společností

Máte zájem o vyšší částky, řádově o desítky nebo dokonce stovky tisíc korun? Není nic jednoduššího, než zažádat o klasickou nebankovní půjčku. Připravte se však na to, že solidní nebankovní věřitelé potvrzení o příjmu vyžadují a navíc kontrolují i registr dlužníků. Čím se ale liší od bank?

Vyřízení nebankovních půjček je rychlejší, pohodlnější a scoring není tak přísný (na úvěr dosáhnete i s menším příjmem a nebankovní věřitelé často přihlédnou i k negativnímu záznamu v registru). V žádném případě však nepodepisujte první smlouvu, která se vám naskytne a využijte bezplatné srovnání půjček. Vyberte si variantu, která odpovídá vašim požadavkům a ušetřete nemalou částku – v rámci několikaletého splácení může i malý rozdíl v RPSN vygenerovat velkou úsporu.

A které nebankovní půjčky patří mezi nejžádanější? Mezi matadory nebankovního sektoru patří např. společnosti Home Credit, Cetelem, Provident, Cofidis.