Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Proč dveře otevírat, když je můžeme posouvat

Také se někdy doma cítíte jako sardinky? Nedostatek prostoru je bohužel jedním z největších nedostatků a netká se pouze panelákových bytů, ale i menších novostaveb. Optické zvětšení pomocí nejrůznějších vizuálních triků je v nás sice může vyvolat dojem, že se obydlí nepatrně zvětšilo, v praxi se však místa nepřibylo ani o centimetr krychlový. Přesto existuje několik způsobů, jak z prostoru vytěžit maximum. Především jde o moderní vestavné skříně a nábytek, který lze umístit i do míst, která by jinak zůstala nevyužita. Další možností jsou i posuvné dveře. Všichni jistě velmi dobře znáte situace, kdy jste kvůli osobě vycházející z koupelny museli doslova přilepit na protější stěnu a to jen proto, abyste se vyhnuli otevírajícímu se křídlu.

Ač si to většinou nepřipouštíme, jsou to právě dveře, které významně zasahují do místnosti a významně „narušují“ okolí. Nekritičtější bývají úzké chodby, což ovšem neznamená, že se posuvné dveře nehodí i do jiných částí obydlí. Naopak, představují moderní, elegantní a velmi praktické řešení, které je vhodné do všech typů interiéru. Rozhodne-li se však vysadit staré dveře z pantů a nahradit je posuvnou variantou, dejte si záležet při výběru výrobce. Pokud se chcete vyhnout případným problémům s otevíracím mechanismem nebo obvodovou těsností, obraťte se na prověřeného výrobce ORSABAC s.r.o. Firma vyrábí vysoce kvalitní posuvné dveře KEVIN, které jsou k mání v jedno i dvoukřídlé variantě. Pro všechny, kteří si zvykli na své staré dveře, nabízí ORSABAC možnost výroby posuvného křídla, díky kterému se z křídlových dveří rázem stanou posuvné.

Na posuvné dveře KEVIN se vztahuje pětiletá záruka a můžete si je objednat i se zámkem FAB či aretací proti otevření. Dveře ve standardních rozměrech budete mít doma do deseti dnů a to bez toho, abyste museli cokoliv platit předem. Další informace o produktech ORSABAC (firma vyrábí také posuvné stěny) najdete na webu posuvnedverekjadru.cz.