Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Proč je cestování zapůjčeným autem pohodlnější než ostatní formy dopravy?

Tak kam to letos bude? Také se už nemůžete blížící se dovolené a pustili jste se do jejího plánování? Pokud nedisponujete vlastním vozem, pravděpodobně jste přemýšleli nad tím, jestli si se vám vyplatí cestovat vlakem a autobusem, nebo navštívit autopůjčovnu a pronajmout si na pár dní automobil. Obojí má svá pro a proti, ale pokud vám pár korun navíc neudělá vrásky, doporučujeme autopůjčovnu. Zajímá vás, v čem je cestování půjčeným vozem lepší než ostatní formy dopravy?

Začneme nevýhodami. Zapůjčení automobilu je dražší než jízda vlakem či autobusem… a tím výčet negativ končí. Seznam výhod je mnohem delší.

Díky automobilu nebudete muset řešit jízdní řády a budete páni svého času. Vlak může mít zpoždění a nikdy vás nedopraví až na místo. Budete muset využít i další spoje a smířit se s mnohem nižším komfortem. V pozdních večerních hodinách toho navíc příliš moc nejezdí a nezbude vám, než svůj program přizpůsobit.

Cestování vlakem a autobusy je ideální pro dobrodruhy, kteří mají hlouběji do kapsy. Pro rodinu s dětmi je velmi nepohodlné a časově náročné. A jak jsme již zmínili v úvodu – pokud vám pár korun navíc příliš nenabourá rozpočet, neváhejte. S autem stihnete navštívit mnohem více míst, což za pár let při prohlížení fotoalba jistě oceníte.

Zapůjčení vozidla opravdu není jen pro lidi s vysokými příjmy a skvělým příkladem je Autopůjčovna Praha MAD Auto, která poskytuje komplexní služby pro široké spektrum zákazníků. Transparentním jednáním (tedy žádnými skrytými poplatky) a bezkonkurenční nabídkou v poměru kvality a ceny, to teprve začíná.

MAD Auto disponuje bohatou nabídkou moderních a skvěle vybavených automobilů, mezi kterými najdete i luxusní BMW 5 nebo legendární Ford Mustang. Uznáváme, že zapůjčení těchto vozidel se na rozpočtu projeví, ale na své si přijdou i spořílci – ti si mohou vybrat z velmi levných zápůjček vozů Škoda Fabia II, Opel Corsa nebo Peugeot 208. V případě předčasné rezervace navíc získáte zajímavou slevu a stlačíte své výdaje zase o něco níž.

Všechna vozidla jsou pojištěna proti odcizení a samozřejmostí je i havarijní pojištění, které platí nejen pro Českou republiku, ale i další evropské státy. Počet ujetých kilometrů řešit nemusíte, předem smluvená cena je pevná bez ohledu na tom, kolik hodin v autě strávíte. A budete-li cestovat po dálnici, jistě se vám bude hodit dálniční známka. Ani tou se v případě pražské autopůjčovny nebudete muset zabývat.

MAD Auto si svých zákazníků váží a stará se o to, aby se během dovolené nemuseli starat o nic víc než o to, jak nasbírat co nejvíce nových zážitků. Tak co vy na to? Opravdu se vám chce cestovat vlakem nebo autobusem?