Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Proč je cestování zapůjčeným autem pohodlnější než ostatní formy dopravy?

Tak kam to letos bude? Také se už nemůžete blížící se dovolené a pustili jste se do jejího plánování? Pokud nedisponujete vlastním vozem, pravděpodobně jste přemýšleli nad tím, jestli si se vám vyplatí cestovat vlakem a autobusem, nebo navštívit autopůjčovnu a pronajmout si na pár dní automobil. Obojí má svá pro a proti, ale pokud vám pár korun navíc neudělá vrásky, doporučujeme autopůjčovnu. Zajímá vás, v čem je cestování půjčeným vozem lepší než ostatní formy dopravy?

Začneme nevýhodami. Zapůjčení automobilu je dražší než jízda vlakem či autobusem… a tím výčet negativ končí. Seznam výhod je mnohem delší.

Díky automobilu nebudete muset řešit jízdní řády a budete páni svého času. Vlak může mít zpoždění a nikdy vás nedopraví až na místo. Budete muset využít i další spoje a smířit se s mnohem nižším komfortem. V pozdních večerních hodinách toho navíc příliš moc nejezdí a nezbude vám, než svůj program přizpůsobit.

Cestování vlakem a autobusy je ideální pro dobrodruhy, kteří mají hlouběji do kapsy. Pro rodinu s dětmi je velmi nepohodlné a časově náročné. A jak jsme již zmínili v úvodu – pokud vám pár korun navíc příliš nenabourá rozpočet, neváhejte. S autem stihnete navštívit mnohem více míst, což za pár let při prohlížení fotoalba jistě oceníte.

Zapůjčení vozidla opravdu není jen pro lidi s vysokými příjmy a skvělým příkladem je Autopůjčovna Praha MAD Auto, která poskytuje komplexní služby pro široké spektrum zákazníků. Transparentním jednáním (tedy žádnými skrytými poplatky) a bezkonkurenční nabídkou v poměru kvality a ceny, to teprve začíná.

MAD Auto disponuje bohatou nabídkou moderních a skvěle vybavených automobilů, mezi kterými najdete i luxusní BMW 5 nebo legendární Ford Mustang. Uznáváme, že zapůjčení těchto vozidel se na rozpočtu projeví, ale na své si přijdou i spořílci – ti si mohou vybrat z velmi levných zápůjček vozů Škoda Fabia II, Opel Corsa nebo Peugeot 208. V případě předčasné rezervace navíc získáte zajímavou slevu a stlačíte své výdaje zase o něco níž.

Všechna vozidla jsou pojištěna proti odcizení a samozřejmostí je i havarijní pojištění, které platí nejen pro Českou republiku, ale i další evropské státy. Počet ujetých kilometrů řešit nemusíte, předem smluvená cena je pevná bez ohledu na tom, kolik hodin v autě strávíte. A budete-li cestovat po dálnici, jistě se vám bude hodit dálniční známka. Ani tou se v případě pražské autopůjčovny nebudete muset zabývat.

MAD Auto si svých zákazníků váží a stará se o to, aby se během dovolené nemuseli starat o nic víc než o to, jak nasbírat co nejvíce nových zážitků. Tak co vy na to? Opravdu se vám chce cestovat vlakem nebo autobusem?