Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Práce

Proč je výhodné využít služeb personální agentury?

Hledáte vysoce kvalifikované odborníky, ale neodvažujete se uspořádat vlastní výběrové řízení? V tom případě se soustřeďte na svůj byznys a přenechte své starosti odborníkům z profesionální personální agentury TRIGON Consulting. Zásadní důvody, které jasně hovoří pro outsourcing recruitmentu, vám prozradíme v následujících řádcích.

Výběr zaměstnanců není žádný měd

Recruitment neboli vyhledávání a výběr klíčových zaměstnanců není snadná záležitost. Bez odborných znalostí daných oborů jako je obchod, personalistika, psychologie, management a ekonomika, stejně jako bez povědomí o pracovním trhu, je vyhledání schopného zaměstnance velmi neefektivní. Odborníci z TRIGON Consulting ve zmíněných oborech vynikají a další bod k dobru jim přidávají praktické manažerské a podnikatelské zkušenosti. Headhunteři dokáží analyzovat uchazeče a vybrat jedince odpovídající požadované charakteristice. Jinými slovy – doporučí vám špičkové pracovníky, které vaše firma potřebuje.

Pro koho jsou služby personální agentury vhodné?

Personální agentura je optimálním východiskem pro majitele menší či středně velké firmy, jehož prioritou je vlastní byznys a potřebuje se oprostit některých činností, kterým stoprocentně nerozumí. Výběr zaměstnanců mezi často outsourcované aktivity rozhodně patří. Najde se však i celá řada dalších motivů. Možná, že se s některým z nich ztotožníte i vy.

  • Lidé z personální agentury jsou odborníci. Ve vyhledávání zaměstnanců se cítí jako ryba ve vodě. Odvedou kvalitní práci, se kterou budete spokojení.
  • Budete se soustředit na chod firmy a neztratíte čas i energii něčím, v čem se nevyznáte.
  • Hledání špičkových pracovníků – specialistů a extrémně šikovných lidí – nemá daleko do hledání jehly v kupce sena. V personální agentuře TRIGON Consulting vědí, kde se po nich poohlédnout.
  • Nebudete si muset projít administrativou v rámci před-výběru a zaměříte se na doporučené uchazeče. Opět ušetříte spoustu času.

Jistě bychom našli i další výhody, ale raději vás nasměrujeme na personální agenturu z Bánské Bystrice. Další informace najdete na www.trigon-consulting.sk.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.