Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Pořádáte konferenci nebo školení? Nepodceňujte místo konání!

Chystáte se uspořádat konferenci, školení, workshop nebo jinou akci, které se zúčastní důležití hosté? Pak byste neměli podcenit místo, kde se event uskuteční. Vhodně zvolené prostory jsou základním předpokladem úspěšné akce. A my vám prozradíme, kde je najdete snadno a rychle.

Nemáte vlastní prostory? Nevadí

Nedisponujete vlastními prostory, které by pojaly několik stovek účastníků konference? Nejste sami. Organizace akcí tohoto typu se v drtivé většině případů řeší pronájmem konferenčního sálu. Provozovatelé obvykle nabízí i kompletní technické vybavení, cateringové služby apod.

Ale co když nemáte k dispozici ani menší salonek, ve kterém byste se mohli setkat například se zástupci partnerské zahraniční společnosti? Ani v tomto případě nejde o neřešitelný problém. Stylový salonek si můžete pronajmout stejně snadno jako konferenční sál. To samé analogicky platí také pro místnosti vhodné pro školení obchodní schůzky nebo prezentace.

Kdo hledá na Konfi.cz, najde

Prvním krokem je ujasnění požadavků. Jakmile budete mít jasno v tom, kolik lidí se akce zúčastní, jaké vybavení a služby budete potřebovat a jakou částku jste za pronájem ochotni dát, pusťte se do hledání na vyhledávači Konfi.cz.

Vyhledávač Konfi.cz aktuálně nabízí přes šest set konferenčních a školících místností, které lze vyhledat na základě lokality, termínu a kapacity.

Nebudete-li si vědět s výběrem rady, můžete se inspirovat sekcí „Oblíbených míst“. Najdete v ní nejoblíbenější místnosti pro schůzky, workshopy, malé/střední/velké konference. Vše přehledně v jednotlivých kategoriích.

Všechny místnosti mají vlastní podstránku s detailními informacemi. Dozvíte se základní informace, přehled vybavení a prohlédnete si fotografie. A až si vyberete, pošlete přes formulář provozovateli nezávaznou poptávku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.