Výhody LED osvětlení (nejen) v průmyslu

Hledáte způsob, jak efektivně osvětlit halu, kancelářské nebo administrativní prostory? Z hlediska přijatelné doby návratnosti investice se jako optimální řešení jeví instalace LED svítidel, které se dělí do čtyř základních kategorií. V článku najdete důvody, proč se rozhodnout právě pro tuto technologii, ale také tip na profesionály, kteří vám vypracují individuální návrh na míru vašim potřebám.

Průmyslové LED osvětlení

LED osvětlení je ideální pro průmyslové haly, protože nabízí více jak 50 % úsporu elektrické energie. LED osvětlení průmyslové haly navíc neprodukuje teplo jako jiné zdroje, což vede k výraznému snížení zátěže klimatizace. Další výhodou je i extrémně vysoké podání barev (až 97 CRI). Ve výrobních halách a skladech dokáže přinést nejvyšší úspory provozních nákladů i z důvodu mnohem delší životnosti než u běžných svítidel. V současné době proto spousta výroben a skladových prostor přechází právě na LED technologii. Tip: Mohly by se vám hodit také průmyslové váhy. Koupíte je zde.

LED osvětlení v kancelářích a administrativních komplexech

Velmi zajímavých úspor lze dosáhnout také v kancelářích a administrativních prostorách. Právě zde oceníte kvalitu světla, oční komfort uživatelů a v neposlední řadě také dopad na celkový vzhled prostoru. LED osvětlení, které je navrženo pro kanceláře, splňuje přísné standardy podání chromatičnosti, index podání barev a oslnění.

LED osvětlení v obchodních domech

Velmi specifické LED osvětlení využívají také obchodní domy. Zde se zákazníci musí cítit co nejpohodlněji a je to právě osvětlení, které hraje na celkové míře komfortu klíčovou roli. Díky LED osvětlení je „nákupní pohoda“ vyšší a tím i úspěšnost spokojeného nákupu. Produkty osvětlené přirozeným světlem jsou pro zákazníky mnohem atraktivnější a zvyšují jejich zájem.

Rozhodli jste se pro krok kupředu? Obraťte se na odborníky!

Pokud vás výhody moderní LED technologie zaujaly, neváhejte kontaktovat společnost Eco-logic s.r.o., která vám vypracuje návrh LED osvětlení na míru vašim potřebám.

Publikováno: 30. 07. 2014

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: led osvětlení v průmyslu | led průmyslové osvětlení