Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Profesionální fotograf

Svatební fotograf Pavel Vávra pořídí originální fotky z vaší svatby.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Proč studovat MBA? Manažerské vzdělání zvýší vaši cenu na trhu práce!

Vzpomínáte si na doby, kdy titul před jménem znamenal jasnou konkurenční výhodu? Postupem času se počet vysokoškolsky vzdělaných lidí výrazně zvedl, což běžné vzdělání posunulo do roviny standardu. Chystáte-li se atakovat nejvyšší patra ekonomické sféry, musíte mít v rukávu něco navíc. Personalisté nedají dopustit na uchazeče, kteří se pyšní titulem Master of Business Administration (MBA), případně některým z dalších titulů garantujících kvalitní vzdělání na manažerské škole.

Pro koho je studium MBA určeno?

Mít za jménem titul MBA není jen o prestiži a lepších možnostech pracovního uplatnění. Programy jsou určeny pro ty, kteří chtějí udržet krok s aktuálními trendy v oboru. Tzv. business schools, kde lze MBA studovat, fungují i u nás a těší se značné popularitě, a to nejen mezi manažery a podnikateli, ale také zaměstnanci státní správy a samosprávy a představiteli neziskových organizací. Studium je primárně určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním (min. bakalářský stupeň), nicméně je možné dostat výjimku na základě prokázané manažerské praxe.

Proč si vybrat Business Institut EDU a.s.?

Buďme však trochu konkrétní. K nejznámějším českým manažerským školám patří Business Institut, který nabízí studium širokého spektra programů MBA (mj. také obory jako zdravotnictví, informační technologie, právo, nemovitosti…), BBA, DBA a Executive LLM.

Studium MBA je koncipováno tak, aby studenti získali poznatky, které snadno aplikují v manažerské praxi. Špičkoví lektoři používají příklady z reálných situací, což vede k osvojení teorie i bez nutnosti učení nicneříkajících definic.

Výuka probíhá v českém jazyce a má formu kombinovaného studia s prvky e-learningu a nepovinných prezenčních setkání v prostorách Business Institutu. Délka trvání činí tři semestry, přičemž každý semestr je rozdělen do čtyř modulů zaměřených na konkrétní problematiku. Studium je ukončeno obhajobou závěrečné práce a absolvováním závěrečné zkoušky.

Chcete se o manažerském vzdělávání dozvědět další informace a získat náskok před ostatními? Najdete je na www.businessinstitut.cz!

3 komentáře

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Já studoval na CEMI a díky MBA jsem si hodně finančně polepšil. Od skvělého týmu lektorů jsem navíc dostal mnoho cenných rad, ze kterých čerpám do dneška.

  • Souhlas Pavle, já byl nejdřív k MBA docela skeptický, protože u nás v práci ho měl jeden takový namistrovaný blbec. Ale pak jsem se nechal bývalým kolegu zlákat na přednášky pro veřejnost, které pořádá Business Institut, a posléze jsem se i pustil do studia. Ještě mi chybí semestr, tak už jdu místo komentářů na web psát radši postupovky.

    • Presne tak Pavle:) Postupovky nepustia. Študujem na Business Institute tiež a zameranie management Soft skills. Nie sme aj spolužiaci?