Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Proč si pojistit domácnost a jak na to snadno, rychle a za dobrou cenu?

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdyby k vám v době vaší nepřítomnosti přišel nezvaný host a odnesl si všechny cennosti? Stres a starosti, které jsou s vykradením domu spojené, budete muset překonat sami. S náhradou škody a zakoupením nových věcí vám pomůže pojištění domácnosti.

Sjednání pojistky je poměrně rychlá záležitost. Na Generali.cz lze sjednat pojištění domácnosti online. Drobná měsíční splátka je pak nic proti tomu, že konečně máte klid na duši a víte, že budete v pohodě, i když nastane katastrofa.

Na co se pojištění domácnosti vztahuje

Pojištění domácnosti se vztahuje na řadu událostí, které nějakým způsobem poničí váš majetek. Může jít o již zmiňované vloupání, dále vandalismus, živelné pohromy jako jsou povodně, krupobití, bouřka, vichřice či pád stromu. Jako pojistná událost je chápan také únik vody, ať už přímo z potrubí nebo z akvária. Pojištění se vztahuje také na to, když váš majetek utrpí újmu při hasičském zásahu v jiném bytě.

Pojistit lze takřka cokoliv: veškeré zařízení vaší domácnosti či garáže, všechny cennosti od peněz až po drahé šperky či třeba umělecká díla a starožitnosti. Pojistit můžete také své elektrospotřebiče, sportovní potřeby, osobní věci členů domácnosti nebo domácího mazlíčka. Necháváte kolo nebo třeba invalidní vozík ve společných prostorách s vlastníky ostatních bytů? Nevadí. Pojištění se na ně vztahuje i tak.

Využít lze také asistenčních služeb pojišťovny. Potřebujete řešit následky havárie nebo otevřít zablokované dveře? Pojišťovna vám pomůže a uhradí dopravu, práci řemeslníka i potřebný materiál. Také může domluvit jakékoli jiné opravy, které tolik nespěchají, domluví práci elektrikáře, klempíře, malíře i kominíka. Kdyby se náhodou vlivem pojistné události stal váš byt či dům na čas neobytným, pojišťovna vám zorganizuje náhradní ubytování.

Jak sjednat pojištění domácnosti

Pojistit domácnost je jednoduchá záležitost. Stačí navštívit pobočku a všechno domluvit. Dopředu si můžete na internetových stránkách nastudovat podmínky a další potřebné informace, ať víte, do čeho jdete. Abyste věděli, kolik budete měsíčně platit, prozradí pojistné pojištění domácnosti kalkulačka.

Výhodné pojištění nabízí pojišťovna Generali. Poskytuje komplexní pojištění domácnosti, ochranu před zloději i přírodními živly, a navíc také domácí asistenci zdarma. Dále lze využít také služeb pozáručního servisu spotřebičů či pojištění občanské odpovědnosti. V nabídce je také IT asistence, která vyřeší vaše problémy s počítačem. Kdo jezdí často na kole, přijde mu vhod také Cykloasistence. Ta se vztahuje nejen na kolo, ale i na samotného cyklistu, kterému v případě nehody zajistí převoz do zdravotního zařízení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *